Hydratace s alginátovou maskou

Sama už moc dobře vím, že pro hezký a zdravý vzhled pleti je naprosto klíčová dostatečná hydratace. Vnímám to i u sebe – pokud mé pleti hydratace chybí, jsou více patrné i vrásky, pokožka postrádá jas a svěžest.

Hydratační ošetření jsou tedy i má nejoblíbenější. A protože nástup jarního a letního počasí si zvýšený důraz na hydrataci žádá, rozhodly jsme se s paní kosmetičkou Evou Kroulíkovou ze salonu SlimFOX, že další ošetření právě na hydrataci zaměříme.

Řešení problematických stavů pleti
Nově jsem tak vyzkoušela vysoce hydratační proceduru – ošetření Hydra’Global, kde je použita dvousložková slupovací maska – s vysokým podílem aktivních látek, kdy cílem je samozřejmě dostatečná hydratace.
Ošetření je zahájeno základní diagnostikou pleti, jejím odlíčením a také jemnou exfoliací maskou 66. Následně se pleť ztonizuje hedvábným tonikem 64 a poté se pleť důkladně vyčistí s použitím ultrazvukové špachtle. Po nanesení boosteru Maria Galland 33, séra, přichází na řadu jemná masáž.
Nyní přichází nejpodstatnější krok celého ošetření – slupovací maska. Ta se nanáší na celý obličej, přes rty, mimo oči – tam patří krémová maska na oční okolí. Maska je nesmírně chladivá, příjemná i voňavá. Po uplynutí 20 minut se tato maska jednoduše sloupne. Na závěr se nanese závěrečná péče – sérum, pleťový krém, oční péče a SPF.

Efekt po tomto ošetření je neuvěřitelný – a viditelný okamžitě! Pleť je doslova heboučká, příjemná na dotek, svěží a evidentně hydratovaná. Skvělé ošetření, které bychom si měly dopřát všechny, milé dámy!

Ošetření Hydra Global a Míša Salačová

Toužíte si dopřát stejné hydratační ošetření s alginátovou maskou jako Míša? Není nic snadnějšího, než si u nás rezervovat termín. Pohodlně on-line, kdykoliv si vzpomenete.