Je Vaše pleť žíznivá a potřebuje povzbuzení?


Hydratační ošetření s alginátovou maskou a intenzivní péči o oční okolí.

Mimořádné ošetření s alginátovou maskou a relaxační masáží dodá Vaší žíznivé pleti energii. Zaměříme se na citlivou oblast očního okolí a ošetření je rozšířené o alginátovou masku na oční okolí SUPREME YOUTH EYE MASK. Společně docílíme toho, aby byla Vaše pleť zdravá, čistá a zářivá.

V ošetření Hydra´Global je použitá dvousložková slupovací maska, kterou budete milovat! Kombinuje účinky aktivních látek, které jsou hned vidět. Maska smíchána z lotionu a pudru je jedinečnou kombinací s jasným cílem! Dosáhnout okamžité a dlouhodobé hydratace. Zanechává pleť intenzivně hydratovanou, vyplněnou, osvěženou a rozjasněnou. Suchá pleť i vrásky jsou zredukované, pleť je svěží a rozzářená, plná energie. Toto ošetření je vhodné i pro muže!Rozšiřující péči o oční okolí s maskou z křemeliny, červené řasy a mořských minerálů pro Vaše oči a jejich zářivý pohled. Oční maska SUPREME YOUTH EYE MASK z mořských řas na citlivou oblast očního okolí je bohatá na minerály a stopové prvky (hořčík, vápník, oxid křemičitý, minerály) a pečuje pro zjemnění očního okolí. Skvěle ochlazuje a osvěžuje. Díky ní Vaše únava, starosti i stres odplouvají někam daleko….. Vy máte jediný úkol! Odpočívat.


SLUPOVACÍ MASKA, KTEROU BUDETE OBDIVOVAT!
Exkluzivní salónní slupovací maska se míchá ze dvou složek – energy lotion a hydra power. Lotion obsahuje booster hyseliny hyaluronové, 4-molekulární kyselinu hyaluronovou, anatolin a vitamin A. Power obsahuje výtažek z řasy sněhové a Hydra2 Complex. Výsledkem je okamžitá a dlouhodobá hydratace.


MASKA SUPREME YOUTH EYE MASK OBSAHUJE: Silicit (křemelina), která redukuje známky stárnutí a únavy. Komplex červené řasy a mořských minerálů, které napomáhají k potlačení otoků a redukují tmavé kruhy. Algin je polysacharid, získaný z hnědé řasy laminaria digitata. Albízie růžová & výtažek z siegesbeckia orientalis: dvě rostliny, které fungují v naprosté synergii! Pozvedají horní víčko, redukují vrásky, tmavé kruhy, otoky i nerovnoměrné zabarvení pleti a bojuje proti únavě.


Ošetření obsahuje: jedinečný relaxační odličovací rituál s mlékem 61, jemná exfoliační maska 66, tonizace gelovým hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin, šetrné čištění pleti ultrazvukem, aplikace boosteru Maria Galland 33 se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji, aplikace séra 240, očního masky a krému 260 + masáž HYDRA´ENERGIZING, aplikace slupovací masky 3|280 (mimo oční okolí) a na oční okolí masku SUPREME YOUTH EYE MASK, závěrečná péče Ultim´Boost, 240 Hydra´Global sérum, pleťový krém 260 a oční péče.


Cena 3 000 Kč

Cena ošetření Hydra´Global je 2 750 Kč a rozšiřující péče na oční okolí SUPREME YOUTH EYE MASK stojí 850 Kč, běžná cena této kombinace je 3600 Kč. Zvýhodněná cena 3 000 Kč platí na ošetření realizovaná v březnu 2023.