Hydratace s relaxem

Hydratační péče s alginátovou maskou a volitelně intenzivní péči o oční okolí

Mimořádné kosmetické ošetření s alginátovou maskou a relaxační masáží dodá Vaší žíznivé pleti energii. Péči si můžete rozšířit o alginátovou masku na oční okolí SUPREME YOUTH EYE MASK za zvýhodněnou cenu. Společně docílíme toho, aby byla Vaše pleť zdravá, čistá a zářivá.

V ošetření Hydra´Global je použitá dvousložková slupovací maska, kterou budete milovat! Kombinuje účinky aktivních látek, které jsou hned vidět. Maska smíchána z lotionu a pudru je jedinečnou kombinací s jasným cílem! Dosáhnout okamžité a dlouhodobé hydratace. Zanechává pleť intenzivně hydratovanou, vyplněnou, osvěženou a rozjasněnou. Suchá pleť i vrásky jsou zredukované, pleť je svěží a rozzářená, plná energie. Toto ošetření je vhodné i pro muže!

Ošetření Hydra´Global

POPIS KOSMETICKÉ PÉČE

Ošetření obsahuje: jedinečný relaxační odličovací rituál s mlékem 61, jemná exfoliační maska 66, tonizace gelovým hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin, šetrné čištění pleti ultrazvukem, aplikace boosteru Maria Galland 33 se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji, aplikace séra 240, očního masky a krému 260 + masáž HYDRA´ENERGIZING, aplikace slupovací masky 3|280 (mimo oční okolí) a volitelně oční okolí masku SUPREME YOUTH EYE MASK, závěrečná péče Ultim´Boost, 240 Hydra´Global sérum, pleťový krém 260 a oční péče.

  Akce je platná na ošetření realizovaná od 2.1.2024 do 31.1.2024.

  Cena 2 500 Kč

  Běžná cena péče Hydra´Global je 2 850 Kč, rozšíření péče o oční okolí je za 500 Kč (běžná cena je 900 Kč)

  Ošetření Hydra´Global

  SLUPOVACÍ MASKA, KTEROU BUDETE OBDIVOVAT!

  Exkluzivní salónní slupovací maska se míchá ze dvou složek – energy lotion a hydra power. Lotion obsahuje booster hyseliny hyaluronové, 4-molekulární kyselinu hyaluronovou, anatolin a vitamin A. Power obsahuje výtažek z řasy sněhové a Hydra2 Complex. Výsledkem je okamžitá a dlouhodobá hydratace.

  Ošetření s oční alginátovou maskou

  MASKA SUPREME YOUTH EYE MASK

  Obsahuje Silicit (křemelina), která redukuje známky stárnutí a únavy. Komplex červené řasy a mořských minerálů, které napomáhají k potlačení otoků a redukují tmavé kruhy. Algin je polysacharid, získaný z hnědé řasy laminaria digitata. Albízie růžová & výtažek z siegesbeckia orientalis: dvě rostliny, které fungují v naprosté synergii! Pozvedají horní víčko, redukují vrásky, tmavé kruhy, otoky i nerovnoměrné zabarvení pleti a bojuje proti únavě.

  Domácí péče Hydra´Global u SlimFOX

  DOPORUČUJEME:

  Pro prodloužení efektu ošetření doporučujeme používat produkty určené pro domácí péči z této řady, které cíleně působí proti dehydrataci pleti. Po precizním odlíčení použijte péči na oční okolí, hydratační sérum a hydratační krém. Vhodnou péči Vám rádi pomůžeme vybrat.