Ošetření Lifting Code provede vyplňující lifting a zkrášlí rysy obličeje a krku. Využívá převratnou technologii biomatrice z přírodního kolagenu  pro mimořádný liftingový, vyplňující a zpevňující efekt. Získejte zpět vypnutou a elastickou pokožku. Vhodné pro klientky 30+. Ošetření je bez parabenů a klinicky testované.

K ošetření které obnovuje kontury obličeje nyní získáváte dárek v podobě hydratačního krému Lifting Code (15 ml) v hodnotě 738 Kč.

Cena 2 290 Kč

Akce je platná do 30.6.2013.

ZAJÍMAVOST: Sérum, které je nejvíce hydratující je sérum Lifting Code (1,8%), protože kromě boosteru (kyseliny hyaluronové s elastinem) obsahuje nejvyšší koncentraci kyseliny hyaluronové ze všech sér Bioline. Navíc má ještě vyplňující polymery, které vyplňují vrásku. Sérum kolem očí a rtů pečuje o citlivou a jemnou pleť očního okolí a má hydratační a liftingový efekt. Doporučujeme na den hydratační krém a na noc výživný (celková koncentrace aktivních látek v Lifting Code hydratačním krému je 13,8% a výživný má 16,5%).

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření LIFTING CODE
Po ošetření byla pleť neuvěřitelně hladká, napnutá, měla jsem také pocit, že je plně „nasycená“. Výrazné vrásky, kolem rtů, očí nebo na čele, se také zdají být vyplněnější. Pokožka působí velmi elastickým dojmem. (číst dále)

Lifting Code_darek_05_2013_SlimFOX

Video ze zákulisí a focení k řadě Lifting Code s modelkou Sarou Brusco, Miss Italia 2004.