Bioline Details of Beauty – lifting okolo očí a rtů

V salonu SlimFOX jsem podstoupila kosmetické ošetření pleti a ráda bych se s Vámi podělila o své dojmy. Musím uznat, ze jsem v minulosti byla vůči kosmetickým procedurám poměrně skeptická – jednak jsem jim moc nevěřila a také jsem je, naštěstí, ani moc nepotřebovala. Nicméně čas je neúprosný ke každému z nás, technologie za poslední dobu také pokročily směrem kupředu, proto jsem se rozhodla využít nabídky salonu SlimFOX.

Podstoupila jsem zde čištění pleti s využitím ultrazvukové špachtle a ošetření pleti s obsahem kmenových buněk. Přiznávám se, že zpočátku jsem účinku ultrazvukové špachtle, která má vyčistit vaši pleť od nečistot, moc nevěřila. Její použití bylo velmi příjemné, nebolelo, očekávala jsem v domnění hloubkového čistění pleti mnohem větší tlak, ale i bolest. O to víc mě pak překvapil výsledek, kdy pleť byla vyčištěná, na dotek velmi hebká, příjemná a hladká. Následnou masáž i nanesení séra s retinolem a liftingovou masku jsem si také užila, a to až tak, že jsem chvílemi usínala :) .

Celkový dojem po ošetření byl takový, že pleť byla absolutně projasněná, působila mladistvějším dojmem a tmavé kruhy z očních partií zmizely. V salonu jsem si moc odpočinula, navíc jsem byla potěšená viditelným výsledkem. Určitě toto ošetření doporučuji!