24.7 Natural Balance LUX

Pro krásnou pleť dnes a mladší pleť zítra. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Ošetření Natural Balance je inspirováno přírodními dary průzračně čisté přírody v oblasti Dolomit. Využívá rostlin, květů a jejich pupenů, které jsou maximálně bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a okysličujících látek. Vrací pleti žen i mužů přirozenou rovnováhu a zpomaluje její stárnutí.

Natural Balance kolaz_mala

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření 24.7 Natural Balance LUX
Můj celkový dojem z ošetření byl velmi příjemný, všechny použité přípravky byly velmi příjemné, krásně voněly, opravdu jsem si vše užívala :). Po ošetření byla pleť hezky prokrvená, jasná a odpočatá. Opravdu vřele doporučuji! (číst dále)

Ošetření obsahuje:
• uvítací rituál Welcome Touch
• čištění pleti odličovačem Aqua Floral s bezem černým a hlohem
• exfoliace inovativním peelingem Phyto Duo s enzymy z ananasu a papáji a výtažky z meruňkových jader
čištění pleti ultrazvukem
• aplikace pleťové vody Aqua Fruits s extrakty z malin a třešní, podporuje hydrataci pleti
• nanesení a zapracování beauty séra s vitaminem C + E a pro-vitamínem B5 (koncentrát z šípkové růže a pelyňku)
• masáž obličeje a dekoltu Caresse
• aplikace gelové masky O2 Mineral s extrakty z bukových pupenů a z řeřichy. Maska reguluje přirozenou hladinu kyslíku a minerálů. Zapracováno kapacitní radiofrekvencí (20 minut).
• tonizace pleti pleťovou vodou Aqua Fruits s extrakty z malin a třešní
• nanesení závěrečného krému Mineral C + E
• péče o ruce: energizující peeling na ruce s obsahem rýžových zrn, rýžovým mlékem a medem. Masáž rukou konceptem ABC BODY, zábal rukou krémem REMEDY s výtažkem z okurek, citrónu v kombinaci s kyselinou citrónovou, která zmírňuje výskyt tmavých skvrnek na rukou.
• úpravu obočí a závěrečné nalíčení (make-up a tvářenka)
• doba ošetření 90-105 minut

Cena 1 490 Kč

 

S liftingovou a uvolňující maskou kolem očí a rtů ESA PEPTIDE 1 850 Kč

Ivana Z.
Ivana Z. ošetření 24.7 Natural Balance LUX

Ukázkové ošetření 24.7 Natural Balance LUX při sobotní kávě v kavárně Savoy mě okouzlilo natolik, že jsem si musela ihned domluvit termín a zkusit toto ošetření na vlastní kůži a aspoň pár řádky se s Vámi podělit o mé pocity.

Po příjemném uvítaní ve studiu SlimFOX jsem se pohodlně uložila na lehátko a už jsem se jenom oddávala pocitům a vůni tohoto ošetření. Nejdříve moji mysl zaplavila příjemná, přírodní, svěží vůně řady 24.7. Natural Balance, kterou vnímáte po celou dobu ošetření. Při odličování a následného nanesení peelingu jsem pociťovala mírné štípaní, které po malé chvíli odeznělo. Bylo to způsobeno mojí citlivou pletí. Ovšem další kroky ošetření zejména nanesení masky a zapracování do pleti radiofrekvencí byly velice příjemné a relaxační. Na konci se mi ani nechtělo uvěřit, že už uplynulo 100 min. Pleť po ošetření byla krásně hydratovaná a projasněná. Zároveň jsem se cítila díky atmosféře odpočatá a uvolněná po celém těle, což je pro naši pleť taky důležité. Ocenila jsem i uvítací masáž a ošetření rukou, které příjemně uvolnilo celou naši mysl. Po sundání zábalu, který na rukou působí po celou dobu ošetření, byly ruce krásně vláčné a kůže vypnutá.

Monika S.
Monika S. ošetření 24.7 Natural Balance LUX

Vyzkoušela jsem nové ošetření 24.7 Natural Balance LUX a byla jsme s výsledkem mile překvapená. Ošetření využívá darů přírody – výtažky z pupenů, květů, plodů i jadýrek. Líbí se mi ECO koncept celé této řady – péče bez parabenů, umělých látek a barviv. Moje pleť byla po ošetření krásně hebká, hladká, odpočatá a zářící. Doporučuji!

Božena Š.
Božena Š. ošetření 24.7 Natural Balance LUX

Užila jsem si příjemné, voňavé nové ošetření 24.7 Natural Balance LUX. Od samého začátku ošetření, které začalo příjemnou masáží rukou, jemným rýžovým peeelingem, zábalem rukou, jemným voňavým vyčistením pleti, masáží obličeje, nanesením pleťové vody, sérem, maskou, závěrečným krémem – to všechno stálo za to. Cítila jsem se odpočatá, plná svěží vůně, moje pleť zůstala čistá, svěží, zářivá a bez známek únavy.

Fotografie představení této řady najdete najdete v sekci PROBĚHLÉ AKCE.

TIP: perfektního výsledku dosáhnete v kombinaci s liftingovou a uvolňující maskou ESA PEPTIDE s obsahem zelené řasy. Maska na okolí očí a rtů optimalizuje úroveň hydratace pleti, vypíná ji, omezuje otoky, váčky pod očima a eliminuje mimické vrásky

KAŽDÝ Z NÁS JE ZE 70% ODPOVĚDNÝ ZA SVÉ STÁRNUTÍ. Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu.

Toto ošetření je vhodné pro muže i ženy, zažijte se svým partnerem neobvyklý zážitek a přijďte omládnout do salonu společně.