Musím říct, že moje pleť má snad každé jaro své “nic moc” období… 🙂 Co to znamená? Vnímám dehydrataci, tedy více vrásek, pleť je pocitově hrubší, občas se objeví nějaký ten neřád – pupínek. No, chtělo to opravdu už odborný “zásah” a tak jsem se do salonu SlimFOX už moc těšila.
 
Paní kosmetička mi tentokrát doporučila novinku – limitované ošetření – Květinové probuzení pro pleť, které je právě ideální coby jarní péče. Cílem ošetření je pleť projasnit a hydratovat – po zimě je právě dehydratace pleti znatelná.
 
JAK OŠETŘENÍ PROBÍHALO?
Ošetření bylo nesmírně příjemné a hlavně, voňavé! Úvodem – odlíčení pleti, oči a rty byly odlíčeny očním odličovačem 65A, na pleť se použil čistící gel (dle typu pleti). Následovala vícenásobná exfoliace čistící maskou 2 a jemným peelingovým krémem 41. Pleť se vyčistila tedy naprosto dokonale – také ultrazvukou špachtlí. Poté paní kosmetička pleť tonizovala hedvábným tonikem 64 a také, aplikovala voňavou pivoňkovou esenci 009. Maska byla taktéž krásně voňavá, krémová, chladivá – obsahovala komplex 4 květin (petrklíč, fialku, světlík lékařský a mimózu). Maska stáhne póry a pleť dokonale vyhladí. Na oční partie paní kosmetička použila mé oblíbené hydrogelové polštářky 100B. Závěrem pak byl krém na pleť s SPF ochranou a krém na oční okolí.
 
DOJMY Z OŠETŘENÍ?
Skvělé – můžu říct, že tak dokonale jemnou a hladkou pokožku jsem dlouho neměla, pleť je skutečně jako hedvábí, a ten pocit trvá i nyní, asi 5 dnů po ošetření. Pleť je také evidentně hydratovaná, vrásky nejsou tolik patrné. Na jaro dokonalé a voňavé ošetření s bezvadným efektem!
Limitovaná edice Maria Galland jaro 2018