Příroda je v plném květu a je čas aby i naše pleť oslavila příchod jara jedinečným ošetřením! Naše pleť potřebuje po zimě, kdy byla vystavena mrazu a větru cílenou péči. Květinové probuzení pro Vaši pleť je navrženo tak, aby pleti dodalo potřebnou hydrataci a projasnění. Volitelně můžete doplnit alginátovou maskou na oční okolí za zvýhodněnou cenu.

 

KVĚTINOVÉ PROBUZENÍ PRO VAŠI PLEŤ – VYPRODÁNO

Nechejte na svou pleť působit sílu jarních květů a dopřejte jí okusit dokonalost přírody. Toto limitované ošetření je zaměřené na projasnění pleti a její hydrataci. Po ošetření bude Vaše pleť perfektně sjednocená, rozzářená a okouzlující jako samo jaro. 

Ošetření obsahuje: Odlíčení očí a rtů pomocí očního odličovače 65A a odlíčení pleti čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti). Následuje vícenásobná exfoliace pomocí čistící masky 2 a jemného peelingového krému s mikro-částečkami 41. Hloubkové šetrné čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, tonizace hedvábným tonikem 64, zapracování limitované esence 009 s pivoňkou, následuje aplikace masky MASQUE PERFECTION AUX Fleurs, která obsahuje komplex 4 květin (petrklíč, fialky, světlík lékařský a mimóza). Maska stáhne póry a dodá pleti hladký a vyhlazený tón. Po smytí masky následuje závěrečná péče v podobě krému na oční okolí a lehkého denního primeru s SPF ochranou. Délka ošetření přibližně 60 minut.

Pro prodloužení výsledného efektu doporučujeme na domácí péči esenci 009 a sérum s krémem Lumin´Éclat, pro dokonalý jarní look kombinujte s make-upem 99 a hedvábným pudrem 599.

 

TIP PRO DOKONALÝ EFEKT: Ošetření můžete doplnit péčí o oční okolí Thalasso.  Ošetření očního okolí s maskou na bázi alginátu pro zjemnění, lifting a hlubokou hydrataci. V kombinaci s tímto ošetřením jen 390 Kč (ušetříte 40%).

 

Cena 1 300 Kč

Chci si najít termín!

 

Míša Salačová
Míša Salačová ošetření s květinami
Můžu říct, že tak dokonale jemnou a hladkou pokožku jsem dlouho neměla, pleť je skutečně jako hedvábí, a ten pocit trvá i nyní, asi 5 dnů po ošetření. Pleť je také evidentně hydratovaná, vrásky nejsou tolik patrné. Na jaro dokonalé a voňavé ošetření s bezvadným efektem! (číst dále)

Limitované edice 2018 jsou naplněny nejen dokonalou péčí od Maria Galland, ale i uměním!
Všechny letošní limitované edice provází stejné téma – oslava umění a profesionální péče o krásu. Oboje je prestižní řemeslo velmi šikovných rukou a dostává se až k Vám prostřednictvím tohoto ošetření. Obal limitované edice je výsledkem soutěže na jedné z nejlepších designových škol v Paříži. Vítězka soutěže designérka Delphine de la Roche vytvořila kolekci obalů pro tuto příležitost. Setkáte se s tímto designem třebas u limitovaných edicí oční péče, budou i jako limitovaná ART kolekce ikonického krému 5 či designový zápisník.