Rychlá letní péče o vaši pleť! Zkrácená verze ošetření, které důvěrně znáte – vybrat si můžete libovolnou verzi ošetření VINTAGE 79 nebo ošetření 24.7 Natural Balance.

Využijte limitovanou nabídku expresního prázninového ošetření v délce přibližně 45 minut!

Vintage 79 (hydratační, pro citlivou pleť, výživné či pro problematickou pleť) ošetření obsahuje: odlíčení a tonizace, jemná exfoliace, čištění pleti ultrazvukem, sérum, maska a závěrečný krém dle typu pleti.

Jedná se o zkrácenou letní verzi ošetření bez masáže za zvýhodněnou cenu.

Cena 690 Kč

Objednat se on-line

24.7 Natural Balance ošetření obsahuje: čištění pleti odličovačem Aqua Floral s bezem černým a hlohem, exfoliace inovativním peelingem Phyto Duo s enzymy z ananasu a papáji a výtažky z meruňkových jader, čištění pleti ultrazvukem, aplikace pleťové vody Aqua Fruits s extrakty z malin a třešní, podporuje hydrataci pleti, nanesení a zapracování beauty séra s vitaminem C + E a pro-vitamínem B5 (koncentrát z šípkové růže a pelyňku), aplikace gelové masky O2 Mineral s extrakty z bukových pupenů a z řeřichy. Maska reguluje přirozenou hladinu kyslíku a minerálů, tonizace pleti pleťovou vodou Aqua Fruits s extrakty z malin a třešní, nanesení závěrečného krému Mineral C + E.

Jedná se o zkrácenou verzi ošetření bez masáže, radiofrekvence a péče o ruce.

Cena 790 Kč

Objednat se on-line