LIFTING CODE – ošetření pro dokonalý půvab.

V salonu SlimFOX jsem tentokrát vyzkoušela naprosto unikátní novinku – ošetření Lifting Code od Bioline. Salon SlimFOX jako jediný vybraný salon u nás v republice toto ošetření nabízí  a já jsem velmi ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet jako první.

Ošetření paní kosmetička zahájila odlíčením pleti a vyčištěním ultrazvukovou špachtlí. Následoval peeling a nanesení koncentrovaného vyplňujícího séra. Bylo gelové konzistence, velmi příjemné na kůži. Poté přišla na řadu liftingová emulze a s ní spojená masáž obličeje a dekoltu. Pak mi paní kosmetička dala liftingovou masku, která byla velmi zajímavá – její konzistence ze začátku připomínala „papír“, po přilnutí na pleť a spojení s tonikem se změnila na gel. Byla velmi příjemná na pleť, působila na mě chladivým dojmem a hezky voněla. Masku jsem měla na sobě 20 minut, po sloupnutí následovalo finální nanesení liftingové emulze.

Po ošetření byla pleť neuvěřitelně hladká, napnutá, měla jsem také pocit, že je plně „nasycená“. Výrazné vrásky, kolem rtů, očí nebo na čele, se také zdají být vyplněnější. Pokožka působí velmi elastickým dojmem.