Dámy, čas na pravidelné kosmetické ošetření bychom si měly najít všechny alespoň jednou do měsíce a i já za sebe můžu říct, že čím jsem starší, tak si toto uvědomuji stále víc. Věřím, že správná péče o pleť nám opravdu pomůže zpomalit projevy stárnutí. Mou naprostou důvěru v tomto směru má stále salon SlimFOX, kam chodím na kosmetiku už hezkých pár let. A jsem vždy tak spokojená! Naposledy jsem tu vyzkoušela novinku, ošetření s ametystem a bílou růží, které pleť rozjasní a celkově revitalizuje. Musím hned v úvodu napsat, že pleť byla okamžitě úžasná, jemná, hladká a svěží. A jak jsem si ošetření růže a ametyst užila?


JAK OŠETŘENÍ RŮŽE A AMETYST PROBÍHALO?

Ošetření je postaveno zejména na působení alginátové masky, která pleť čistí a zbavuje toxinů a nadbytečného mazu, hydratuje a pleť celkově rozjasní a omladí. Tuto masku jsem v salonu SlimFOX v různých typech zkoušela i dříve a vždy byl efekt skvělý. Novinkou je tato alginátová maska obohacená o další aktivní látky – výtažek z bílé růže, který má zjemňující účinky a také optimalizuje mikroflóru pokožky. Ametyst, který zbarvuje masku do fialova, pleť rozjasňuje.


Úvodem byl opět odličovací rituál a jemná exfoliace maskou 66. Paní kosmetička pleť pak ztonizovala hedvábným tonikem 64, které nádherně vonělo. Nechybělo i šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, které dokonale zbaví pokožku zanesených pórů, odumřelých částeček kůže… Následný booster Maria Galland 33 pak zvýší následné vstřebávání aktivních látek hluboko do pokožky. Dále Ultim Boost (intenzivní sérum) se pak vybírá dle typu a aktuálních potřeb vaší pleti.


Limitka růže a ametyst od Maria Galland

Nyní se nanese zmiňovaná alginátová maska, která se nechá působit cca 20 minut. Maska je velmi příjemná, chladivá, nijak neštípe, nepálí. Je možné ji nanést i přes rty a je možnost využít i alginátovou masku na oční okolí. V mém případě ovšem pod oči paní kosmetička zvolila jemnou masku na oční okolí a na oblast dekoltu byla aplikována krémová hydratační maska. Ametystová alginátová maska na pleti ztuhne a velmi snadno se pak odstraní – sloupne se. Závěrem ošetření je péče s krémem dle potřeb vaší pleti.


Limitka růže a ametyst od Maria Galland

Jak zmiňuji v úvodu, pleť po tomto ošetření doslova prokoukne, efekt uvidíte okamžitě! Znatelná je jemnost pokožky, evidentní hydratace, projasnění. Skvělé ošetření, které vaši pleť opět vrátí krásu a jas!