Každoroční limitované ošetření z Francie zaměřené na dokonalé rozzáření a revitalizaci pleti.

Profesionální maska na bázi alginátu obsahuje pudr z ametystu, který napomáhá čistit pleť, odstraňuje toxiny, nadbytečný maz a odumřelé buňky. Zvyšuje proudění kyslíku do pleti a dodává celému ošetření dotek luxusu. Bílá růže obsažená v masce se získává ze vzácného druhu ROSE ALBA – starý druh, jedná se o křížence plané růže a růže damašské (odrůda známá už v 17. století, má krásné plné květy a omamnou vůni).

Růže je symbolem čisté lásky a pleť je po ní zjemněná, stažené póry a pleť je vyhlazená. Maska obsahuje komplex probiotik, který optimalizuje mikroflóru pleti, která j důležitá pro zdraví pokožky. Mix kyseliny hyaluronové důkladně pleť hydratuje, zlepšuje její elasticitu, vyplňuje ji a obnovuje zásobu hydratace. Jemná maska ve formě fialového pudru s růžovým třpytem se míchá s vodou a změní se v úžasnou slupovací masku. Vaše pleť bude krásně obnovená, revitalizovaná a zářivá!


Řecké slovo amethystos znamená „ne opilý“. Ametyst se považoval za silné antidotum při opilosti a byly z něj často vytesány sklenice na víno. V řecké mytologii, Dionýsos, bůh opilosti, byl rozzloben urážkou smrtelníka a přísahal, že se pomstí na dalším člověku, kterého potká. Do cesty se mu dostala krásná mladá dívka jménem Ametyst, která šla vzdát hold bohyni Dianě. Diana ji ochránila před Dionýsem tím, že ji proměnila v sochu z ryzího krystalu. Když Dionýsos uviděl krásnou sochu, začal z lítosti ronit vinné slzy, které zabarvily sochu do fialova.


Řecká mytologie hovoří o božském původu růží. Vyrostly z kapek krve boha Adonida, jenž představuje životadárnou sílu přírody, která se neustále obnovuje. Růže se tak staly symbolem znovuzrození a lásky, která neumírá.

Druhou verzí původu je stvoření růže bohem Dionýsem, který ji zasvětil Afroditě, bohyni lásky. Účastníci slavností na počest boha Dionýsa, tzv. dionýsií, nosili na hlavách růžové věnce. To bylo spojeno také s přesvědčením, že růže zchlazuje horkost z vína a pomáhá zabránit vyzrazení tajemství, dokonce i v opilosti.


OŠETŘENÍ OBSAHUJE:

  • jedinečný relaxační odličovací rituál s mlékem 61
  • jemná exfoliační maska 66
  • tonizace gelovým hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin
  • šetrné čištění pleti ultrazvukem
  • aplikace boosteru Maria Galland 33 (booster se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji)
  • aplikace Ultim´Boost dle potřeb Vaší pleti, koncentráty jsou bohaté na silné aktivní složky
  • zapracování koncentrátu krátkou masáží
  • aplikace revitalizační alginátové masky a růží a ametystem + chladivé oční masky 251
  • závěrečná péče podle potřeb pleti
  • doba ošetření přibližně 60 minut

Cena ošetření 2 500 Kč


ZAJÍMAVOST: Představte si, jak se krystaly ametystu tvoří, rostou uvnitř dutiny v tmavé, šedé hornině. Nádherně zbarvené špičky čnící do tmavé prázdné dutiny. Krása Ametystu a jeho schopnost zářit je skryta, je neviditelná a nechtěná, dokud se zvětráváním a změnami v zemské kůře nebo těžbou neodhalí a nerozpozná, jaký opravdu je.


Michaela Salačová

Pleť po tomto ošetření doslova prokoukne, efekt uvidíte okamžitě! Znatelná je jemnost pokožky, evidentní hydratace, projasnění. Skvělé ošetření, které vaši pleť opět vrátí krásu a jas!


MŮŽEME OŠETŘENÍ ROZŠÍŘIT O INTENZIVNÍ PÉČI O OČNÍ OKOLÍ: maska obsahuje Silicit (křemelina) redukuje známky stárnutí. Potlačí vějířkovité vrásky kolem očí a je bohatá na minerály a stopové prvky. Komplex červené řasy a mořských minerálů pomáhají k potlačení otoků a redukují tmavé kruhy. Algin je polysacharid, získaný z hnědé řasy laminaria digitata, která dodává pleti hydrataci. Albízie růžová & výtažek z siegesbeckia orientalis: dvě rostliny, které fungují v naprosté synergii! Pozvedají horní víčko, redukují vrásky, tmavé kruhy, otoky i nerovnoměrné zabarvení pleti. Příplatek k ošetření 500 Kč (běžná cena 800 Kč).


DÁREK PRO VÁS!
K tomuto ošetření s rozšířenou intenzivní péčí o oční okolí získáte produkty dekorativní kosmetiky od Lily Lolo v hodnotě 500 Kč ZDARMA.
S výběrem Vám pomůžeme.


BEAUTY TIP: Nezapomeňte na dokonale upravené obočí! Poradíme Vám s jeho tvarem, precizně upravíme voskem a zvýrazníme barvou. Správně upravené obočí dokáže změnit výraz celého obličeje, dodá více charakteru a stylu. Máme na Výběr z 8 odstínů barev, po barvení obočí hýčkáme regenerační maskou, růstovým sérem a upravujeme voskem Lycon vyvinutým na citlivé obličejové partie. Vosky Lycon mimo jiné používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller.

Limitovaná edice je v nabídce od 3. listopadu 2022 do vyprodání.