Luxusní revitalizační ošetření pro Vaši pleť od Maria Galland. Limitovaná edice se safírem a Vaše pleť bude jen zářit!

Opět po roce Vám představujeme limitovanou edici ošetření, tentokrát se vzácným safírem. Limitovaná edice se safírem regeneruje stresovanou, citlivou a dehydrovanou pleť díky kmenovým buňkám alpské růže a penišníku rezavého. V kombinaci s 4-molekulární kyselinou hyaluronovou, olejem z pšeničných klíčků, bambuckým máslem –výtažkem ze sóji a ceramidů okamžitě vyhlazuje, posiluje lipidovou bariéru pokožky a snižuje podráždění a zarudnutí na pleti. Doporučujeme kombinovat s péčí o oční okolí Thalasso. Pro Váš zářivý pohled!

Ošetření obsahuje: odlíčení dvoufázovým očním odličovačem 65A a jemným odličovacím mlékem 61. Následuje šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a tonizace hedvábným tonikem 64. Booster 33* pro intenzivní penetraci aktivních látek do pleti. Aplikujeme na oční okolí esenci 007 s kyselinou hyaluronovou a na pleť esenci se safírem 012. Naneseme revitalizační masku se safírem a necháme ji působit. Poté tonizujeme hedvábným tonikem a vybereme závěrečnou péči podle typu Vaší pleti. Doporučujeme kombinovat s péčí o oční okolí na bázi alginátu (zvýhodněná cena).

* Booster Maria Galland 33 se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji. Tento produkt umožňuje pronikání aktivních složek přes kožní vrstvy. Peptidy zvyšují propustnost a zmenšují trans-epidermální rezistenci a fosfolipidy k sobě přitáhnou aktivní látky jako magnet!

 

Cena 1 750 Kč

původní cena  2 470 Kč

Objednat se on-line

DOPORUČUJEME: Kombinujte s péčí o oční okolí Thalasso (+500 Kč) nebo s krémovou maskou s mořským kolagenem a extrakty z kávových zrn za 100 Kč.

 

 Akce je platná od 1.2.2019 do vyprodání.