Podařilo se nám získat posledních 15 ošetření za výrazně lepší cenu! Máme pro Vás i ty úžasné zlaté polštářky na oční okolí. 

Znáte ženu, která by neměla ráda zlato? Zlato je symbolem luxusu i uchování trvalé hodnoty. A ženská krása je určitě hodnota, která stojí za uchování. S tímto ošetřením dopřejeme 24 karátovou energii buňkám, která dokonale stimuluje pleť. Výsledek ošetření překvapil i nás!

OŠETŘENÍ SE ZLATOU MASKOU
Maria Galland a limitovaná edice exkluzivního ošetření, tentokrát s 24 karátovým zlatem.  Tisíciletá síla zlata, která pečuje o pleť s pocitem ryzího luxusu. Ošetření po kterém budete mít dokonale rozzářenou pleť, stimuluje její aktivitu a pomáhá ji udržovat zdravou svěží a rozzářenou.

Ošetření obsahuje: odlíčení dvoufázovým očním odličovačem 65A a jemným odličovacím mlékem Mille 1050 (s TOP•C™ KOMPLEXem) a exfoliace pomocí enzymů 66. Následuje šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a tonizace tonikem Mille 1060 (s TOP•C™ KOMPLEXem) Booster 33* pro intenzivní penetraci aktivních látek do pleti. Aplikujeme na oční okolí esenci 007 s kyselinou hyaluronovou a na pleť nové ULTIMBOOST podle typu pleti. Naneseme masku masku na oční okolí, alginátovou masku se zlatem a necháme obě působit. Poté tonizujeme tonikem 1060 s mikro-částečkami zlata a vybereme závěrečnou péči podle typu Vaší pleti.

TIP PRO VÁS: Doporučujeme kombinovat péčí o oční okolí. Doporučujeme limitovanou edici očních polštářků MILLE (+400 Kč nebo ZDARMA*) nebo s péčí o oční okolí na bázi alginátu (+500 Kč) či krémovou maskou s mořským kolagenem a extrakty z kávových zrn (100 Kč).

Jsou-li oči oknem do duše, pak je obočí jeho rám. I Vy můžete mít krásné, přirozeně vypadající obočí! Proto nezapomeňte na barvení a formování obočí.

* Booster Maria Galland 33 se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji. Tento produkt umožňuje pronikání aktivních složek přes kožní vrstvy. Peptidy zvyšují propustnost a zmenšují trans-epidermální rezistenci a fosfolipidy k sobě přitáhnou aktivní látky jako magnet!

*Oční polštářky Mille (1 ks) v hodnotě 400 Kč ZDARMA pro všechny, kteří si současně s tímto ošetřením zakoupí plnohodnotné balení očního krému či oční masky Maria Galland. Zasloužená odměna pro ty z Vás, kteří poctivě spolupracují na péči i doma.

 

Cena 1 900 Kč

původní cena 2 570 Kč

Objednat se on-line

AKTIVNÍ LÁTKY:

  • TISÍCILETÁ SÍLA ZLATA – 24-karátové zlato, které pečuje o pleť s pocitem čistého luxusu, pro rozzářenou pleť, pomáhá stimulovat aktivitu pleti, pomáhá udržovat pleť zdravou, svěží a rozzářenou
  • BOOSTER ENERGIE – Gulf Stream Sea Water (pudr rozpustný ve vodě derivovaný z vod francouzského ostrova Brehat Archipelago) který reminalizuje, revitalizuje a obnovuje energii pleti, snižuje její podráždění, podporuje obranné mechanismy pleti
  • SVĚŽEST – 4 molekulární kyselina hyaluronová, vyplňuje pleť zevnitř a doplňuje zásoby hydratace
  • ROZJASNĚNÍ – pryskyřice z akácie senegalské, kyselina salicilová, která rozjasňuje, zlepšuje sjednocení pleti, bojuje proti nečistotám a mastné pleti, sjednocuje a redukuje nedokonalosti
  • ANTIOXIDAČNÍ SÍLA – výtažek z květů granátového jablka, zvyšuje hustotu pleti, vyhlazuje a působí proti vráskám, stimuluje syntézu kolagenu
  • INTENZIVNÍ HYDRATACE -Arginin, který zklidňuje, hydratuje, dodává zdravou zář pleti a zlepšuje pevnost pleti

ZAJÍMAVOST *TOP•C™ KOMPLEX – EXKLUZIVNÍ PROTIVRÁSKOVÁ INOVACE:

  • White Truffle (Bílý lanýž, neboli “White Diamond” Bílý diamant). Bohatý na aminokyseliny, minerály, stopové prvky a deriváty cukru. Chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy a udržuje úroveň vlhkosti v pleti.
  • Gold (Zlato) – Zapouzdřené mikro-kapsle čistého 24-karátového zlata. Udržuje mladost pleti a obnovuje jasnost pleti. Její světlo odrážecí síla odhaluje pleť zářící krásou.
  • Anti-ageing peptide (peptidy proti stárnutí). Zvyšuje produkci kolagenu a fibronektinu. Zvyšuje hustotu kolagenu, pleť je pevnější a pružnější. Zvyšuje syntézu kyseliny hyaluronové. Podporuje soudržnost a obnovu buněk.
  • Cell Activator (aktivátor buněk) – Pomáhá stárnoucím buňkám chovat se jako mladé buňky. Udržuje funkci struktury buněk. Chrání životnost buněk. Byl oceněn Nobelovou cenou za medicínu v roce 2011, pro výzkum v oblasti telomer a jeho úlohu v ochraně DNA.

Akce je platná od 15. června 2020 do vyprodání.