V kosmetickém salonu SlimFOX jsem tentokrát vyzkoušela ošetření, na které jsme se s paní kosmetičkou Evou Kroulíkovou už dlouho chystaly. Ale pořád na něj nějak nebyla ta pravá a správná chvíle! Chtěla jsem totiž otestovat chemický peeling od Renophase, o kterém jsem slyšela, že dokáže fakt divy!

A ty moje pleť, unavená a z devastovaná po vánočním stresu (a taky gastro-řádění), už opravdu potřebovala :). Říkáte si – proč nebyla ta pravá chvíle na chemický peeling už dříve? Realita je taková, že pleť s chemickým peelingem jakoby “otevře” – není tedy vhodné ji vystavovat sluníčku – na chemický peeling tedy v létě zapomeňte. A chvíli po ošetření, pár dnů, mohou být na pleti jemné šupinky – pokožka se obnovuje – a i s tím je potřeba počítat.

 
A JAK CHEMICKÝ PEELING PROBÍHÁ?
V mnoha ohledech bylo jiné, než jsem byla z jiných procedur zvyklá. Pokožka se nejdříve odlíčí, čistícím mlékem, nebo gelem – dle typu pokožky. Nyní je změna – nepoužívá se ultrazvuková špachtle, ale nanese se peeling Glow Peel s obsahem 55% kyseliny glykolové a 20% kyseliny mléčné – ano, to je ten hlavní produkt.
 
MOJE DOJMY? 
Ucítíte lehounké štípání, ale nic hrozného. Čeho si ale určitě všimnete – peeling má specifickou vůni. Ale to k tomu už patří. Peeling se nechá působit chvíli – opět ve vztahu k Vaší pleti, já ho měla aplikovaný po dobu cca 3 minutek. Následně se odstraní, nanese se detoxikační sérum Detox a také sérum Skin Relax, které má silné antioxidační vlastnosti, působí také na vrásky, které nejsou pak tolik patrné. Na řadě je pak další produkt – Photo Reveal, které je nutné aplikovat před ošetřením světlem, zvyšuje buněčnou energii – následuje totiž světelná terapie IPL. Opětovné nanesení Photo Reveal, který musí na pleti zůstat alespoň 5 hodin. Závěrečný krém je pak Renosource Cream Douce, který budete potřebovat i domů – budete jej aplikovat následující tři dny.
 
PO PEELINGU
Peeling má pokožce vrátit její pevnost, hutnost, pružnost a má také eliminovat vrásky. A moje pocity po ošetření? Pokožka neuvěřitelně jemná a hebká na dotek, na pohled svěží, projasněná, póry jsou stažené.
 
Určitě doporučuji – toto ošetření Vás omladí o hezkých pár let 🙂
Vaše Míša Salačová
Chcete mít také pleť krásnou a zářivou? Podrobnosti k ošetření GLOW PEEL (klikněte). Stačí si jen rezervovat termín on-line!
GLOW PEEL a recenze od Míši Salačové