V salonu SlimFOX jsem tentokrát vyzkoušela naprostou novinku, limitované exkluzivní ošetření s 24 karátovým zlatem – zlatá maska s efektem alginátu. Cílem tohoto ošetření je pleť projasnit a zároveň funguje také coby anti-age péče – zmírňuje tedy visibilitu vrásek. Jsem moc ráda, že jsem si právě toto jedinečné ošetření mohla dopřát, pleť po něm vypadá totiž naprosto perfektně! Zlatá maska dokáže smáznout únavu i vrásky. A já jen doufám, ať ten super efekt vydrží co nejdéle. 
 
ZLATÁ MASKA – JAK CELÉ OŠETŘENÍ PROBÍHALO?
Úvodem je opět odlíčení, dvoufázovým očním odličovačem a jemným odličovacím mlékem Mille 1050. Na pleť se pak také nanesou enzymy 66 pro exfoliaci – pleť tím tak krásně změkne a je poddajnější při čištění – to následuje, samozřejmě ultrazvukovou špachtlí. Ultrazvuková špachtle která pleť dokonale zbaví nečistot a odumřelých částeček kůže. Pleť se pak tonizuje tonikem Mille 1060 a paní kosmetička pak aplikuje Booster 33 pro intenzivni penetraci aktivních látek do pleti. Na oční okolí se nanese esence 007. A na pleť nové Ultim Boost podle typu pleti (v tomto případě 001 hydratace). Zlatá maska, která nyní přijde, obsahuje částečky zlata – je moc příjemná, dokonale voní. Na pleti ztuhne a po 20 minutách se jednoduše sloupne. Na oční okolí mi paní kosmetička dala limitovanou edici očních polštářků Mille, ty dokonale chladí a eliminují vrásky kolem očí – zde se efekt projevil opravdu neuvěřitelně.
 
Zlatá maska se z pleti sloupne a pleť opět tonizuje tonikem s mikro-částečkami zlata a nanese se závěrečný krém dle typu pleti.
 
A EFEKT PO OŠETŘENÍ?
Jak jsem zmínila v úvodu, pleť po tomto ošetření opravdu prokoukne. Je dokonale hladká, jemná, jasná a hlavně, opravdu nejsou tolik patrné vrásky. Skutečně luxusní péče, kterou stojí za to pleti dopřát!
 

Chcete si dopřát stejné ošetření u nás v salonu jako Míša? Stačí si jen rezervovat termín!