Hřejivé kosmetické ošetření s modelační maskou, které Maria Galland vynalezla v roce 1963 se zázračnými účinky vyhledávají ženy ve více než 60 zemích světa už více než 50 let. To je silný důvod k tomu aby jste vyzkoušela toto ošetření s krásným výsledkem také! 

Ošetření s modelační maskou je klasické, léty prověřené pleťové ošetření založené na samozahřívací minerální masce, díky které působí do hloubky krémy aplikované lokálně pod touto maskou. Důkladné odlíčení pleti je prvním krokem v ošetření, pak následuje modelační masáž za pomocí koncentrátu „Záblesk krásy“, před tím než použijeme krémy lokálně pro řešení problémů a specifických potřeb pleti. Tepelný efekt masky, která se prohřeje na 42°C, pomáhá vstřebávat aktivní látky a zajišťuje mimořádné výsledky. Pleť je odpočinutá, obličejové kontury jsou přetvořeny a výsledky jsou více než působivé. Obranyschopnost pleti je posílena a krevní oběh stimulován. Každá jednotlivá část pokožky je ošetřena centimetr po centimetru se speciálními produkty, dokonalá strategie pro řešení všech kosmetických problémů.

Jílová modelační maska je k dispozici ve 3 variantách (protivrásková, hydratační a čistící), lokálně použité krémy přizpůsobíme přesně podle aktuálních potřeb Vaší pleti.

Cena 1 590 Kč
běžná cena 1 890 Kč
Objednat se on-line

Michaela V.
Michaela V. ošetření s modelační maskou
 Tak jsem si včera udělala moc pěkné dopoledne a nechala se ošetřit v kosmetickém salonu SlimFOX hydratační modelační maskou. A výsledek, moje pleť konečně dostala opravdový náboj – je mnohem plnější, projasněná a mám pocit jakoby mi stále děkovala za tak úžasnou péči. Všem doporučuji, budete nadšeni.

Hana J.
Hana J. ošetření s anti-aging modelační maskou
Ošetření bylo velice příjemné, každý aplikovaný produkt krásně a jinak voněl. Měla jsem ze začátku trochu strach, jestli maska nebude moc hřát. Ale obavy byly zbytečné. Cítila jsem se příjemně a výsledek ošetření byl opravdu úžasný. A musím podotknout, že druhý den ráno jsem vypadala ještě lépe než bezprostředně po ošetření. Pleť přes noc „docucla“ všechny přípravky a ráno byl pohled do zrcadla nádherný.

Ještě jednou děkuji a už se těším na další návštěvu v salonu.