Naše prožitá léta nám do tváře zapisují příběh našeho života. Obecně platí, že první vrásky se začínají objevovat v očním okolí, díky tomu jak zapojujeme mimiku obličeje. Často nás trápí i tmavé kruhy nebo otoky pod očima. Zamyslete se jak by se Vám líbilo mít zpět pohled bez oteklých víček, hlubokých rýh a tmavých kruhů. Pokud chcete vypadat mladě a bez známek únavy, vyplatí se věnovat očnímu okolí patřičnou pozornost. Právě toto ošetření je na oči zaměřené a tato oční maska je nejintenzivnější péče o oči.


Michaela Salačová

Po ošetření byla pleť okamžitě viditelně projasněná, evidentně hydratovaná. Příjemnou změnu jsem vnímala právě i v oblasti očního okolí – pokožka zde byla hezky napnutá a drobné vrásky ztratily na patrnosti. Dámy, skvělá péče, doporučuji vyzkoušet!
Detaily ošetření najdete zde.

Michaela Salačová, blogerka


Ošetření obsahuje:

 • odlíčení pleti čistícím mlékem 61 s výtažky z měsíčku. Jedinečný relaxační odličovací rituál.
 • tonizace hedvábným tonikem 64, gelová textura bez alkoholu se svěží vůní květin.
 • jemná enzymatická exfoliace 66 pro projasněnou a prozářenou pleť
 • krémová čistící maska 2 s kaolínem, který čistí a jahodovým extraktem, který redukuje maz a stahuje póry
 • čištění pleti ultrazvukem
 • aplikace ULTIM´BOOST dle potřeb Vaší pleti. Koncentráty jsou bohaté na silné aktivní složky
 • nanesení koncentrátu pro oční kontury s 3 druhy kyseliny hyaluronové
 • drenáž lymfy a akupresura očního okolí
 • aplikace alginátové masky 3|050 SUPREME YOUTH EYE MASK na oční okolí
 • nanesení pěstící masky podle potřeb Vaší pleti (máme na výběr 2 varianty)
 • nanesení závěrečného a oční krému podle potřeb pleti
 • doba ošetření přibližně 60 minut


DÁREK K OŠETŘENÍ V HODNOTĚ 600 KČ: K tomuto ošetření nyní máte zcela ZDARMA aplikaci inovativní masky na krk a dekolt s nanovlákny, která je založená na výsledcích dlouholetého vývoje nanovlákenných aplikací pro medicínské a dermatologické účely. Výhodou je řádově vyšší účinnost (více jak 90%) přenosu aktivních látek do pleti. Vhodné i pro velmi citlivou pleť. Bez parabenů, silikonů, akrylátů, barviv a parfemací.


BEAUTY TIP: Nezapomeňte na dokonale upravené obočí! Poradíme Vám s jeho tvarem, precizně upravíme voskem a zvýrazníme barvou. Správně upravené obočí dokáže změnit výraz celého obličeje, dodá více charakteru a stylu. Máme na Výběr z 8 odstínů barev, po barvení obočí hýčkáme regenerační maskou, růstovým sérem a upravujeme voskem Lycon vyvinutým na citlivé obličejové partie. Vosky Lycon mimo jiné používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller.


MASKA SUPREME YOUTH EYE MASK OBSAHUJE: Silicit (křemelina) redukuje známky stárnutí. Potlačí vějířkovité vrásky kolem očí a je bohatá na minerály a stopové prvky. Komplex červené řasy a mořských minerálů pomáhají k potlačení otoků a redukují tmavé kruhy. Algin je polysacharid, získaný z hnědé řasy laminaria digitata, která dodává pleti hydrataci. Albízie růžová & výtažek z siegesbeckia orientalis: dvě rostliny, které fungují v naprosté synergii! Pozvedají horní víčko, redukují vrásky, tmavé kruhy, otoky i nerovnoměrné zabarvení pleti.


VHODNÉ I PRO MUŽE! Muži pečují o to, co je pro ně důležité: přátelství, obchodní kontakty a svěží mužný vzhled. Jejich jasný postoj se odráží také v dobře vypadající zářivé pleti. Víme, že mužská pleť je jiná – je silnější a má kyselejší pH, je vlhká a mastnější. Více se potí a často se dehydratuje a podráždí. Například každodenní holení mění hydrolipidický film, v důsledku čehož je pleť hrubá a citlivější. Ale s tím vším si umíme poradit! Který muž by nechtěl být rozmazlován?


Omlazení očního okolí

OČNÍ VÍČKO A MRKÁNÍ: Jedno mrknutí trvá 0,2 až 0,3 sekundy. Mrkáme 5×–15× za minutu. Každý den tedy mrkneme až 15 000krát. Každý rok mrkneme průměrně 4,2 milionkrát. Spontánním mrkáním chráníme oko, šíříme slzy a odstraňujeme nečistoty. Geniálně vymyšleno, jako celé lidské tělo! Oční okolí často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima.


Víte, že každý z nás je ze 70% odpovědný za své stárnutí? Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu. Krásná pleť je o spolupráci, my odvedeme tu svou při pravidelné měsíční péči, zbytek je už na vaší každodenní péči ráno a večer, den za dnem. Proto je víc než vhodné používat produkty, které jsou se salónní péčí v synergii. Ty pravé pro Vaši pleť Vám rády pomůžeme vybrat.


Akce je platná na ošetření realizovaná do 30.9.2022 nebo do vyprodání.