V salonu SlimFOX jsem tentokrát vyzkoušela úplnou NOVINKUSlavnostně představeno 9. listopadu 2013 – ošetření 24.7 Natural Balance LUX, které využívá kvalitních přírodních látek, bylin, květu a pupenů, které jsou zdrojem mnoha vitaminů a okysličují pleť.

Ošetření začalo velmi příjemnou masáží a péčí o ruce – Welcome Touch. Příjemná a jemná péče o ruce s peelingem z rýžových zrníček, rýžovým mlékem a medem. Krásně hebké ruce zajistí zábal s krémem na ruce Remedy, který díky obsaženým látkám zmírňuje výskyt tmavých skvrn na rukou.

Následovalo vyčištění pleti – tentokrát na bázi miceální vody s bezem a hlohem, poté jsem vyzkoušela peeling Phyto Duo s enzymy z ananasu a papáji, navíc s výtažky z meruňkových jader. Peeling byl velmi jemný, pleť neškrabal a nádherně voněl, opravdu po meruňkách :). Paní kosmetička mi následně vyčistila pleť ultrazvukovou špachtlí, čímž se plet dokonale zbaví nečistot. Na pleť se následně nanese pleťová voda Aqua Fruits s extrakty z malin a třešní, která podporuje hydrataci pleti. Voda krásně voní a do pleti se krasně vstřebá, je lehká a ta vůně je opravdu skvělá! Dalším krokem je sérum s vitaminy C, E a B5, sérum pocitově vnímám jako olejové, i když struktura je gelová, velmi jemná. Nasleduje masáž obličeje a dekoltu a aplikace gelové masky O2 Mineral s extrakty z bukových pupenu a řeřichy, maska je zapracována kapacitní radiofrekvencí – doba působení je asi 20 minut. Maska plet okysličuje, hydratuje, samotna radiofrekvence podpoří tvorbu vlastního kolagenu – pleť zpevní. Předposledním krokem je opět aplikace vody Aqua Fruits. Na závěr paní kosmetička nanese krém Mineral C + E. Cílem tohoto ošetření je prevence, navrátit pleti ztracenou rovnováhu a zpomalovat stárnutí.

Můj celkový dojem z ošetření byl velmi příjemný, všechny použité přípravky byly velmi příjemné, krásně voněly, opravdu jsem si vše užívala :). Po ošetření byla pleť hezky prokrvená, jasná a odpočatá. Opravdu vřele doporučuji!