Konečně jsem se po opravdu dlouhé době dostala do SlimFOXu na kosmetiku a upřímně, ani nevíte, jak jsem se už na tento den těšila… 🙂 . Přes léto a prázdniny nebyl vůbec na nic čas – měla jsem doma děti a tak mi čas na sebe samu opravdu moc nezbýval. Na ošetření jsem přišla tedy až nyní, v září. Kosmetička Eva mi doporučila takové ošetření, které bylo právě pro aktuální potřeby mé pleti to pravé. Ošetření bylo pro mě novinkou – jmenovalo se “Lumin’ Eclat” a jeho cílem bylo v prní řadě rozzáření a projasnění pleti.
 

Toto ošetření je určené ženám přesně, jako jsem já – tedy kategorii 30+, ženám, které žijí hektickým životem, potýkají se se stresem, nebo nedostatkem spánku.

 

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHALO?
Bylo od prvního okamžiku moc příjemné. Úvodem bylo opět odlíčení pleti, následovala exfoliace pomocí čistící masky 2 a jemného peelingového krému. Produkty byly velice jemné, příjemné, lehounce voněly, opravdu jsem si každý krok užívala. Pak přišel na řadu enzymatický peeling – pleť se tak lépe zbaví nečistot a odumřelých částeček kůže. Paní kosmetička mi pleť jako vždy vyčistila také ultrazvukovou špachtlí, následně pleť ztonizovala hedvábným tonikem 64 a nanesla esenci 006 se zlatem – ta je opravdu skvělá, používám ji i doma a pleť po ní vypadá nádherně! Součástí ošetření byla samozřejmě také maska – na oči mi paní kosmetička přiložila hydrogelové polštářky pro zklidnění a hydrataci očního okolí – polštářky již dobře znám, jsou na oči skvělé, chladivé a celkově příjemné. Vypnou pokožku očního okolí a potlačí tmavé kruhy pod očima. Maska byla Lumin’ Eclat 380 s rozjasňujícím účinkem. Maska byla opět velmi jemná, příjemně krémová, voňavá, nijak neštípala, nebo nedráždila. Měla moc příjemný chladivý efekt. Závěrem – aplikace očního krému Mille 1020, séra Lumin’ Eclat  a krému Lumin’ Eclat – vše opět s rozjasňujícím účinkem.
 
DOJMY PO OŠETŘENÍ? VÝBORNÉ!
Pleť dokonale jemná a sametově hebká, bez tolik patrných vrásek. Vnímám i celkové barevné sjednocení a hezky vypnutou pokožku v oblasti očí. Pleť působí svěže a zdravě. Dámy, které žijete stejně hekticky, jako já, vřele doporučuji! 😉
 
 Lumin´Éclat a Míša Salačová u SlimFOX