Máme pro Vás překrásnou NOVINKU! Liftingové ošetření s perfektním objemem, nekonečně příjemnou manuální masáží a dokonalým výsledkem!

96% VIDITELNÝ LIFTING* V 75 MINUTÁCH!

  • 100% manuální remodelace obličeje
  • více objemu Vaší pleti, pevnější pokožka, minimalizace vrásek a remodelace
  • zaměříme se na hlavní postižené oblasti
  • délka ošetření přibližně 75 minut

To zní přímo pohádkově, ne? Nemusíte o krásné pleti jen snít, ale nyní ji můžete i mít! Stačí si jen rezervovat svůj termín a užít si nekonečný odpočinek! Vyzkoušejte toto krásné ošetření Lift´Expert mezi prvními 20-ti klientkami a získáte navíc dokonale upravené obočí a šek na nákup v hodnotě 500 Kč.

 

Cena 2 470 Kč**

Objednat se on-line

* ZVEDACÍ INDEX: na základě spotřebitelského testu s 30 subjekty (ve věku 40-60 let). Průzkum po masáži LIFTING ABSOLEUS JEUNESSE za dermatologických podmínek. Průměr nahromaděných výsledků pro objem pleti, pevnost, snížení vrásek a definování obrysů obličeje. Výsledky v %. 

** PRÉMIE PRO VÁS: K tomuto ošetření získáte barvení obočí a jeho úpravu voskem Lycon ZDARMA + šek v hodnotě 500 Kč na nákup domácí péče Lift´Expert.

Naše pleť přirozeně a postupně ztrácí svou elasticitu, vytvářet kolagen a schopnost udržet hydrataci. Kombinací těchto zpomalených funkcí naší pleti má za následek viditelné vrásky na obličeji, krku, dekoltu či rukou. Existují 3 přirozené faktory, které způsobují naše stárnutí:

  1. ZPOMALENÍ METABOLISMU PLETI – se sníženou aktivitou fibroplastů se snižuje tvorba kolagenu. Dochází ke ztrátě pevnosti a pružnosti – a vznikají vrásky
  2. GLYKACE – aneb vrásky z cukru! Vlivem konzumace (především rafinovaného) cukru dochází ke glykaci. Cukr se v krevním oběhu napojuje na bílkoviny a utváří nové škodlivé molekuly zvané produkty pokročilé glykace (Advanced Glycation End products, AGE). Dochází k tuhnutí a ztrátě pružnosti podpůrných proteinových vláken (kolagen a elastin). Mezi hlavní symptomy problémů s pletí způsobených glykací patří její předčasné stárnutí (vznik vrásek a povolení kontur pleti), oslabený elastin a kolagen a snížená schopnost pleti rychle se regenerovat.
  3. OXIDACE – příliš mnoho volných radikálů. Díky tomu je snížená buněčná aktivita pleti. Výsledkem je pleť, která předčasně stárne a vznikají vrásky. Hlavním viníkem jsou právě volné radikály – znečištěné životní prostředí, UV záření, ale i stres, kouření nebo alkohol jsou zdrojem volných radikálů, které jsou hlavními nepřáteli pokožky. Volné radikály napadají pleť právě oxidací. 

Glykace a oxidace spolupracují v synergii. Tyto dva procesy stárnutí pleti jsou spolu spojené a společně naši pleť poškozují. Přilepí se na proteiny nejvíce náchylné k oxidaci a podporují tak tvorbu volných radikálů. Řešením je  Age ControlMG  komplex, který zpomaluje proces glykace, která má za následek tuhnutí podpůrných vláken pleti, ztrátu elasticity a vnik vrásek. Zachycuje a neutralizuje volné radikály dřív, než stihnou pleť poškodit. A právě tento komplex obsahuje toto ošetření i produkty na doma z řady Lift´Expert.

Akce je platná do 30.11.2018. Šek na nákup platí pro tyto produkty: liftingový krém Lift´Expert 660 (50ml), liftingové sérum Lift´Expert 640 (30 ml) a vyplňovač vrásek Lift´Expert 650 (15 ml).