Novinka s dárkem od Maria Galland je vyvinuto pro ženy 30+, které potřebují intenzivní a rychlé ošetření zaměřené na hydrataci a projasnění. Chtějí vypadat skvěle i když se pohybují v koloběhu práce a rodiny. Chtějí si najít chvíli pro sebe a užít si ji plnými doušky, nechat se hýčkat a zapomenout na všechny starosti. 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?
Inovativní hodinové ošetření, s intenzivní odličovací a masážní technikou, které minimalizuje první známky stárnutí. Vaše pleť bude po novém ošetření Lumin´Éclat krásná, dokonale hydratovaná a zářivá.

Naše pleť díky nedostatečnému spánku a všudypřítomnému stresu méně regeneruje. Díky tomu se zvýší úroveň kortizolu (stresový hormon), dochází ke snížení mikrocirkulace a okysličování v pleti. Jako „odměnu“ získáváme jemné linky a vrásky, dehydratovanou, unavenou a mdlou pleť s otoky a tmavými kruhy kolem očí.

Únava jde ruku v ruce s touhou na sladké jídlo které způsobuje mdlou pleť a předčasné stárnutí. K tomu si přidejme náš on-line život s telefonem či tabletem v ruce. Udělejte si malý test! Podívejte se v zrcadle na svůj odkaz když pracujeme s telefonem či tabletem. Vidíte jak se na krku a dekoltu díky nepřirozenému držení těla rýsují vrásky?

Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat v kombinaci s produkty na domácí použití Lumin´Éclat pomáhá následky našeho životního stylu napravovat!

  • rychlý efekt proti unavené a povadlé pleti
  • celkové projasnění a prozáření
  • redukce prvních vrásek a vyhlazení pleti
  • dodá jiskru unaveným očím

Cena 2 100 Kč*

*NOVINKA S DÁRKEM! K ošetření získáte jako dárek víkendové balení masky na oční okolí Maria Galland 95 v hodnotě 599 Kč nebo slevový kupón na nákup produktů Maria Galland v hodnotě 500 Kč.

Chci si rezervovat termín