Na kosmetické ošetření do salonu SlimFOX jsem se opět moc těšila, protože, zcela upřímně, moje pleť tu po “odborném zásahu” vždy doslova září… 🙂 I když jsem tentokrát nepotřebovala, díky bohu, řešit nějaký zásadní problém, opět bylo potřeba pleť vyčistit, hydratovat a samozřejmě, také omladit.

Paní kosmetička Eva mi doporučila novinku – ošetření s ikonickou maskou, které je samo o sobě velmi jiné a jedinečné. Maska totiž zahřívá, čímž zlepšuje prostupnost pleti pro účinné látky.

JAK ALE OŠETŘENÍ PROBÍHALO OD ZAČÁTKU?

Úvodem ošetření je uvítací “rituál” – úvodní masáž a také diagnostika pleti. Samotný odličovací rituál je velice příjemný, použité mléko na odlíčení se určuje dle typu pleti. Použije se také jemný peelingový krém 41 a jemná, krémová čistící maska 2 s extraktem z břečťanu, jahody a s vitamínem B6. Paní kosmetička opět pleť dokonale vyčistila ultrazvukovou špachtlí, což je na pleti vždy dobře znát – pokožka je pak nádherně jemná – špachtle výborně odstraní nečistoty a odumřelé částečky kůže.

Novinkou v ošetření s ikonickou maskou byl booster Maria Galland 33, který se použil nyní – tento produkt účinkuje vzájemně s modelační maskou a umožňuje efektivní pronikaní účinných látek do pokožky, přes kožní vrstvy. Poté se použije koncentrát dle typu pleti – ten má vysokou koncentraci přínosných látek pro pleť. Užila jsem si i relaxační masáž. Před nanesením masky paní kosmetička ještě použila vyrovnávací krém 17B, pro vytvořenou tzv. mozaiku.

Samotná maska pak byla opravdu úžasná. Paní kosmetička ji nanesla přes gázu, na obličej a krk, a to speciálním aplikátorem. Maska postupně tuhne, čímž způsobuje jemný tlak na obličej – má tak liftingový efekt. Maska také díky chemické reakci krásně pokožku prohřívá, což je úžasně příjemné. 🙂 Maska po sejmutí vypadá skutečně “jako maska”. 🙂
Na závěr je pak aplikace hedvábného tonika 64 a závěrečného krému.

A MOJE DOJMY?

Opět skvělé! Pleť vypadá i dlouho (nyní cca 14 dnů) po ošetření skvěle. Bez viditelných hlubokých vrásek, je svěží, hladká na dotek, hydratovaná. Skvělá novinka, kterou určitě vyzkoušejte! 😉