Oblíbené ošetření DETAILS OF BEAUTY – regenerace, oživení a hydratace pro Vaši pleť.

DETAILS OF BEAUTY péče vhodná pro všechny typy pleti. Prvotřídní volba na váčky a tmavé kruhy pod očima a pro redukci vrásek. Vhodné i pro mladou pleť jako prevence vzniku prvních vrásek.

Přibližně od 30 let doporučujeme 5 ošetření v týdenní intervalu jako intenzivní terapii. Výsledky profesionální péče můžete umocnit používáním domácí péče ze stejné řady.

Výsledek ošetření:

• minimalizace vrásek v oblasti očí a rtů
• posílení tkáně víček a dodání pružnosti
• jas a energie očí
• plastičnost a svěžest rtů

Při zakoupení celé terapie 5 ošetření získáte kupon v hodnotě 500 Kč na nákup domácí péče Bioline. 

Jemná a citlivá pokožka kolem očí si zaslouží delikátní péči. Doporučujeme k tomuto ošetření kombinaci s přístrojovým ošetřením 3v1. Tu nejlepší volbu pro Vaši pleť Vám pomohou najít naše zkušené kosmetičky.

Cena 950 Kč

Běžná cena 1 050 Kč

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Details of Beauty
Celkový dojem po ošetření byl takový, že pleť byla absolutně projasněná, působila mladistvějším dojmem a tmavé kruhy z očních partií zmizely. V salonu jsem si moc odpočinula, navíc jsem byla potěšená viditelným výsledkem. Určitě toto ošetření doporučuji! (číst dále)

Akce je platná na ošetření realizovaná do 30. listopadu 2012. V případě kúry 5 ošetření musí být v listopadu realizováno alespoň jedno ošetření a další návštěvy naplánované. Kupon na nákup domácí péče v hodnotě 500 Kč získáváte po úhradě celé kúry.