Ošetření zaměřené na zralou pleť o kterou se dokáže skvěle postarat díky aktivním ingrediencím. Pleť kolem padesátky má svá specifika, pleť ztrácí svou hustotu a objem, přichází menopauza, proto chceme lehounké produkty jako vánek. Očekáváme ale i perfektní efekt z ošetření nebo produktů na domácí péči. Ošetření Active´Age tyto vysoké nákroky dokonale splňuje.


Změny v hormonální rovnováze mohou vyústit ve ztenčení pleti, snížení schopnosti udržet hydrataci. Struktura kolagenu se více láme, což způsobuje vrásky a slabou soudržnost vláken. Pleť je tenčí, křehká a ztrácí svůj objem. Trpí nedostatkem hustoty, elasticity a jasu. Potřebuje dodat svěžest a příjemný pocit.Ošetření Active´Age obsahuje: odličovací rituál s mlékem 61 následuje vícenásobná exfoliace pomocí čistící masky 2 a jemného peelingového krému 41, tonizace gelovým hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin, šetrné čištění pleti ultrazvukem, aplikace boosteru Maria Galland 33, aplikace séra 740očního krému 1000 a krému 761 + masáž navracející pleti hustotu, aplikace slupovací masky 3|780 (mimo oční okolí) – na oční okolí doporučujeme oční masku (za příplatek), závěrečná péče Ultim´Boost, 740 Activ´Age sérum, pleťový krém 761 a oční péče Mille.


Cena 3 400 Kč


DÁREK K OŠETŘENÍ V HODNOTĚ 1 300 KČ

K ošetření dostanete cestovní balení (15 ml) séra ze stejné řady. Používáním součinné domácí péče si prodloužíte efekt ošetření a maximalizujete výsledek. Celé tajemství krásné pleti je v ucelené péči.


V ošetření Active´Age naleznete mimo jiné peptidy z artyčoku, které působí proti hormonálnímu stárnutí, zvyšuje hydrataci a vyhlazuje vrásky, peptidy z kvetoucího tabáku, které naši pleť chrání před poškozením volnými radikály, prodlužují buněčnou aktivitu, redukují vrásky a zlepšují elasticitu pleti a její vyhlazení.


Další moderní aktivní látkou v kosmetice jsou rostlinné kmenové buňky, na vlastní kůži vyzkoušíte rostlinné kmenové buňky z malin, které jsou vysoce antioxidační a pohlcují volné radikály, mají zklidňující účinek, podporují funkčnost buněk.


Produkty v ošetření obsahují i výtažky z rostlinných kmenových buněk z fazole. Působí proti stárnutí, chrání pleť před oxidačním stresem a ztrátou energie. Kmenové buňky z listů rajčete jsou silně detoxikační, chrání pleť před znečištění z měst (např. těžké kovy), zlepšují buněčnou aktivitu, chrání kolagenová vlákna a rozjasňuje pleť.

Akce platí na ošetření realizovaná v dubnu 2023.