Péče o zralou pleť

Kosmetické ošetření zaměřené na zralou pleť o kterou se dokáže skvěle postarat díky aktivním ingrediencím. Zralá pleť (pleť kolem padesátky) má svá specifika, pleť ztrácí svou hustotu a objem, přichází menopauza, proto chceme lehounké produkty jako vánek. Očekáváme ale i perfektní efekt z ošetření nebo produktů na domácí péči. Péče Active´Age tyto vysoké nákroky dokonale splňuje.

Změny v hormonální rovnováze mohou vyústit ve ztenčení pleti, snížení schopnosti udržet hydrataci. Struktura kolagenu se více láme, což způsobuje vrásky a slabou soudržnost vláken. Zralá pleť je tenčí, křehká a ztrácí svůj objem. Trpí nedostatkem hustoty, elasticity a jasu. Potřebuje dodat svěžest a příjemný pocit.

Ošetření Active´Age

Profesionální péče o zralou pleť Active´Age obsahuje:

Cena 3 000 Kč

Běžná cena je 3 500 Kč, akce je platná na ošetření realizovaná od 1.6.2024 do 30.6.2024.

V ošetření pro zralou pleť Active´Age naleznete mimo jiné peptidy z artyčoku, které působí proti hormonálnímu stárnutí, zvyšuje hydrataci a vyhlazuje vrásky, peptidy z kvetoucího tabáku, které naši pleť chrání před poškozením volnými radikály, prodlužují buněčnou aktivitu, redukují vrásky a zlepšují elasticitu pleti a její vyhlazení.

Další moderní aktivní látkou v kosmetice jsou rostlinné kmenové buňky, na vlastní kůži vyzkoušíte rostlinné kmenové buňky z malin, které jsou vysoce antioxidační a pohlcují volné radikály, mají zklidňující účinek, podporují funkčnost buněk.

Produkty v ošetření obsahují i výtažky z rostlinných kmenových buněk z fazole. Působí proti stárnutí, chrání pleť před oxidačním stresem a ztrátou energie. Kmenové buňky z listů rajčete jsou silně detoxikační, chrání pleť před znečištění z měst (např. těžké kovy), zlepšují buněčnou aktivitu, chrání kolagenová vlákna a rozjasňuje pleť.

ZRALÁ PLEŤ A DOPORUČENÁ PÉČE DOMA

DENNÍ PÉČE

Patříte do týmu ráno opláchnout vodou? Myslete jen na správnou teplotu, vlažná je fajn! Horká totiž vysušuje a studená jen osvěží. Po opláchnutí vodou (která bude mít vždy pH 7) nezapomeňte pleť tonizovat hedvábným tonikem nebo pečujícím tonikem Mille. Po tonizaci sáhněte po péči na oční okolí, následně aplikujte liftingové sérum se kterým dosáhnete krásných výsledků. Pak naneste zpevňující krém a SPF ochranu. Po přibližně 7-10 minutách nanášejte make-up.

VEČERNÍ PÉČE

Používejte jemnější formu čištění s mlékem nebo olejem, můžete si vybrat čistící mléko nebo pečující mléko pro dokonalou pleť Mille. Po smytí vodou (která bude mít vždy pH 7) nezapomeňte pleť tonizovat hedvábným tonikem nebo pečujícím tonikem Mille. Po tonizaci sáhněte po péči na oční okolí, následně aplikujte liftingové sérum se kterým dosáhnete krásných výsledků. Pak naneste výživný krém.

p

BEAUTY TIP

Produkty nánášejte vždy až po čištění zubů, mikročástečky zubní pasty ani extra bakterie dutiny ústní do skincare nepatří. Vaše rty a brada si zaslouží něco lepšího.

DOPORUČENÍ NA APLIKACI

Nechejte mezi každým krokem (kromě čištění) chvilku na působení a vstřebání. Zůstaňte ve vertikální poloze alespoň 20 minut po aplikaci – platí zejména u očního krému aby zůstal tam kde má být.