V salonu SlimFOX jsem nyní měla možnost vyzkoušet skutečnou exkluzivitu! Jedinečné rozjasňující a osvěžující ošetření s acerolou*! Toto ošetření bylo vyrobeno v limitovaném počtu 50ti kusů pro Českou a Slovenskou republiku a salon SlimFOX je jediným, který toto skvělé ošeření nabízí.

OTESTOVÁNO PRO VÁS!
Otestovala jsem a opravdu vřele doporučuji – je totiž skutečnou vzpruhou pro Vaši pleť! A v čem je toto ošetření tak výjimečné a skvělé? Dodá Vaší pleti velké množství vitamínu C, který je silným antioxidantem a celkově je pleti velmi prospěšný.

JAKÉ BYLO OŠETŘENÍ?
Na počátku, jako vždy proběhlo odlíčení pleti mlékem a tonizace hedvábným tonikem. Následovala dvoufázová exfoliace s jemným peelingem 41 a maskou 2 – v této fázi už dochází k čištění pleti aktivními látkami, kterými jsou kaolin, jahodový a břečťanový extrakt – vstřebává kožní maz a nečistoty. Maska byla příjemná – chladivá, gelová, voňavá:) Poté se pleť opět vyčistila ultrazvukem, což je součástí každého ošetření ve SlimFOXu. Paní kosmetička dále pleť tonizovala hedvábným tonikem 63 s gelovou strukturou pro celkové zklidnění pleti a nanesla také hydratační koncentrát s bílým lanýžem a peptidy. Nyní přišla na řadu “dávka vitamínu C” – v podobě masky s acerolou. Právě acerola má 30x více vitamínu C, než pomeranče. Maska pleť hydratuje, má antioxidační účinky, pleť projasní a oživí – mimochodem, maska je vhodná i pro muže:) Maska byla opět příjemná, já v ní cítila vůni mořských řas, která mi ovšem vůbec není nepříjemná:) Závěrem byl opět pleťový krém.

A JAK VYPADALA MÁ PLEŤ PO OŠETŘENÍ?
Efekt tohoto ošetření jsem poznala okamžitě, kdy jsem se své pleti dotkla – kůže byla opravdu krásně pružná, hladká, hydratovaná a velmi příjemná. Celkově jsem vnímala evidentní hydrataci pleti, kontury byly pevnější, pleť celkově krásně jasná, osvěžená. Určitě moc doporučuji – za mě jedno z nejlepších ošetření, které jsem ve SlimFOXu vyzkoušela!

Vaše Míša Salačová

Ošetření s acerola maskou

*Acerola pochází z karibského ostrova Barbados, třešně připomíná díky svému tvaru a šarlatové barvě. Je v několika ohledech jedinečná – má výjimečnou chuť, mimořádný obsah vitamínu C a keř aceroly dává úrodu až 3x do roka. Plody jsou mimořádně bohaté na vitamín C (obsah tohoto vitaminu je u aceroly až 30× vyšší než ve stejném množství pomeranče), dále pak vitamín B6, A a minerály.