Léto je nenávratně pryč a naše životy se dostávají do běžných kolejí. Máme pro Vás recept jak si tento návrat do „běžného režimu“ zpříjemnit!

NÁŠ PODZIMNÍ BEAUTY TIP: Obočí rámuje naši tvář, věnujme mu dostatečnou pozornost. Správný tvar a barva (ve které se budete cítit skvěle) dokáží s naší tváří úplně čarovat! Upravené obočí dokáže zvýraznit naše oči,  opticky je zvětšit i rozjasnit. 

Celé září pro Vás máme zvýhodněnou cenu péče o Vaše dokonalé obočí. Zvýraznění či oživení sluncem zesvětlené barvy a precizní modelace vosky Lycon za příjemných 199 Kč. Akce platí ke všem kompletním ošetřením Maria Galland a Renophase Paris v našem katalogu.

S novým školním rokem si udělejte radost s novou rtěnkou! Udělejte revizi svých líčidel a vyberte si z celé škály svůdných odstínů přírodních rtěnek od Lily Lolo. Po celé září za zvýhodněnou cenu a jejich pigmentace opravdu stojí za zkoušku!

V období od 8.9. do 30.9.2018 získejte štětec na make-up ZDARMA! Stačí si jen vybrat make-up Maria Galland (99, 510, 799, 1070). Vybírejte a testujte z našeho beauty baru.

Další zvýhodněné prodejní balení najdete na našem e-shopu.