Podzimní hydratace

I když je moje pleť nyní v relativně dobré kondici, pravidelná kosmetická ošetření samozřejmě nevynechávám. Nikdy není na škodu důkladné vyčištění pleti a samozřejmě, také dostatečná hydratace. A právě vysoce hydratační ošetření mi nyní paní kosmetička Eva Kroulíková vybrala při mé další návštěvě salonu SlimFOX.

Základním a nejefektivnějším krokem tohoto ošetření je nová dvousložková slupovací maska s vysokým podílem aktivních látek. Cílem je tedy okamžitá a dlouhodobá hydratace, rozjasnění a osvěžení pleti, čímž dochází i k eliminaci drobných vrásek.

Podzimní hydratace Hydra´Global od Maria Galland

JAK PŘESNĚ OŠETŘENÍ HYDRA’GLOBAL PROBÍHALO?

Úvodem každého ošetření – a stejně i tohoto – je důkladné odlíčení pokožky. Dále se nanesla jemná exfoliační maska, pleť se ztonizovala hedvábným tonikem a samozřejmě také nechybělo šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Tak se pokožka zbaví nečistot, odumřelých buněk, vyčistí se zanesené póry…
Pak paní kosmetička aplikovala booster Maria Galland 33, díky kterému se pak lépe vstřebávají další aktivní látky do pokožky. Nanese se sérum 240, oční maska, krém 260, následně pak i zmiňovaná slupovací maska, která se nechá cca 20 minut působit. Maska je velmí příjemná, krásně voní, pocitově chladivá. Závěrem je pak nanesení séra, pleťového krému a oční péče.
Dámy, určitě vyzkoušejte, velmi příjemné ošetření, které vaší pleti dodá ztracený jas a svěžest. Dostatečná hydratace je znatelná i na dotek, kdy je pokožka pružná, hladká. Efekt přetrvá i mnoho dnů!
Klóthó a omlazení pleti, krku a dekoltu
Podzimní hydratace Hydra´Global od Maria Galland

Toužíte si dopřát stejné hydratační ošetření s alginátovou maskou jako Míša?

Není nic snadnějšího, než si u nás rezervovat termín. Pohodlně on-line, kdykoliv si vzpomenete.