S ošetřením Primaluce potlačíme vrásky, bělíme pigmentové skvrnky i zlepšujeme stav hrubší pleti s nezaníceným akné. Zesvětlující efekt ošetření s viditelnám efektem je jedno z Vašich nejoblíbenějších v tomto ročním období.

Nyní k tomuto ošetření ZDARMA barvení (obočí nebo řasy).

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, 40 % exfoliační sérum, čištění pleti ultrazvukem, masáž obličeje a dekoltu A + B & Caresse + C, nanesení kompenzačního séra, které obnovuje rovnováhu epidermis a dodává okamžitý pocit komfortu. Následně naneseme regenerační vybělující masku, která prohlubuje obnovu buněk. Aplikace regeneračního vybělujícího krému s bambuckým máslem, AHA kyselinami a olejem z mandloně. V ceně je zahrnuta i úprava obočí a závěrečné nalíčení (make-up a tvářenka).

Doba ošetření přibližně 90 minut.

Cena 990 Kč

Objednat se on-line

DOPORUČUJEME: Kombinujte kosmetické ošetření s účinným přístrojovým omlazením pleti. Doporučujeme ošetření 3v1 a získejte pleť 2x zářivější, zvýšíme produkci elastinu, kontury Vašeho obličeje budou pevnější a vrásky vyhlazenější.  

BARVENÍ ZDARMA – Výsledek barvení je viditelný ihned, řasy jsou zřetelně delší a objemnější, tónování zdůrazní celou délku řas. Celý den stále upravený vzhled. Nemusíte se trápit s nevzhledným efektem slepené řasy, drolení řasenky během dne či obtisky kolem očí.

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Primaluce

Příjemné ošetření Primaluce, má pleť po něm působila svěže, odpočatě a byla krásně hebká na dotek…. (číst dále) nebo čtěte recenzi ošetření v kombinaci s přístrojem 3v1 zde.

Akce je platná do 30. září 2014.