S ošetřením Primaluce vyhladíme vrásky, bělíme pigmentové skvrnky i zlepšujeme stav pleti s nezaníceným akné. To vše díky ovocným kyselinám! Zesvětlující efekt ošetření se senzačním výsledkem je jedno z Vašich nejoblíbenějších v tomto ročním období.

Nyní k tomuto ošetření ZDARMA zapracování pleťové masky pomocí kapacitní radiofrekvence.

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, 40 % exfoliační sérum, čištění pleti ultrazvukem, masáž obličeje a dekoltu A + B & Caresse + C, nanesení kompenzačního séra, které obnovuje rovnováhu epidermis a dodává okamžitý pocit komfortu. Následně naneseme regenerační vybělující masku, která prohlubuje obnovu buněk a zajišťuje intenzivní projasnění pleti – zapracováno radiorekvencí. Aplikace regeneračního vybělujícího krému s bambuckým máslem, AHA kyselinami a olejem z mandloně. V ceně je zahrnuta i úprava obočí a závěrečné nalíčení (make-up a tvářenka). Doba ošetření přibližně 90 minut.

Cena ošetření s radiofrekvencí 850 Kč

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Primaluce

V salonu SlimFOX vyzkoušela péči Primaluce. Celkově bylo ošetření moc příjemně, pleť po něm působila svěže, odpočatě a byla velmi hebká na dotek (číst dále).

Akce je platná do 31. října 2013.