Řešení: ošetření Laboratoires Renophase

LABORATOIRES RENOPHASE – CÍLENÉ OŠETŘENÍ NA OCHABLOU POKOŽKU OČNÍHO OKOLÍ

Všichni víme, že oči o nás prozradí více, něž bychom si přáli. Oční okolí často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima. Pokožka očního okolí je velmi jemná, tenká a citlivá. Příčin vzniku vrásek je celá řada: nedostatek spánku, dehydratace, genetické dispozice, všudypřítomný stres, delší pláč a svou roli pochopitelně hraje i věk. Povadlé oční okolí a vrásky můžeme cílenou péčí s radiofrekvencí redukovat a docílit viditelného zlepšení.

VÝSLEDEK OŠETŘENÍ:

  • struktura pleti je obnovena a je docíleno tzv. 3D efektu
  • oční okolí je projasněné a pleť je pružnější
  • efekt je patrný hned po ošetření. Unavený výraz je smazán jakoby mávnutím kouzelného proutku!

Při opakované péči dochází k prodlužování výsledného efektu. V praxi klientky již nemusí na zakrytí nedokonalostí vrstvit korektory či make-upy. Pleť tak působí zdravějším lehčím dojmem. Toto speciální ošetření lze libovolně kombinovat s další kosmetickou péčí od Laboratoires Renophase.

zaváděcí cena 499 Kč

Rezervujte se on-line, je to hračka! 

(doporučujeme v sérii alespoň 4 ošetření v intervalu 10-14 dnů, následně každé 4 týdny)

Aktuální kurzovní lístek

[aktualizováno 03:54 24.4.2024]

1 CZK = 0.00000063 BTC -> 16B9PEfr6k3SsbFLsfTPHgrLhDkdN4oQja

Důležité upozornění, jednotlivé kryptoměny zasílejte vždy na příslušnou adresu, která je uvedena u měny. V opačném případě může být platba nenávratně ztracena!

Andrea M.
Andrea M. ošetření povadlého očního okolí
Již nějaký čas pravidelně navštěvuji kosmetický salon SlimFOX. Každá návštěva je pro mě velmi příjemným zážitkem. Paní Eva je milá, vstřícná a profesionální. Při poslední návštěvě jsem vyzkoušela ošetření očního okolí s glukonolaktonem. Procedura byla velmi příjemná a výsledek byl znát okamžitě – pleť kolem očí byla vypnutá a jasnější. Cítím se skvěle a ráda se budu vracet. Jistě všem doporučuji! 

DOPORUČENÍ: pro zachování, prodloužení a intenzivnější výsledku ošetření nám můžete pomoci sami, pokud budete používat produkty určené pro domácí péči (EYE C Cream) od Laboratoires Renophase, které mají řadu specifických a doplňkových účinků a cíleně působí proti stárnutí pleti.

Akce je platná od 1.10.2017-31.10.2017.