Ošetření LIFTING CODE je inspirováno přírodou a využívá nejmodernější vědecké znalosti. Jedná se o dokonalou rovnováhu mezi špičkovou technologií, kinetikou a světem rostlin. Víceúrovňový kód krásy, vložený do inovativně navržených receptur, které jsou tvořeny množstvím vysoce koncentrovaných aktivních přísad pro mimořádný účinek liftingové výplně.

 

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření LIFTING CODE
Po ošetření byla pleť neuvěřitelně hladká, napnutá, měla jsem také pocit, že je plně „nasycená“. Výrazné vrásky, kolem rtů, očí nebo na čele, se také zdají být vyplněnější. Pokožka působí velmi elastickým dojmem. (číst dále)

OŠETŘENÍ OBSAHUJE: čištění a tonizaci pleti, enzymatickou exfoliační masku s výtažkem z ananasu a papáji, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, přístrojové ošetření obličeje, krku a dekoltu (bipolární radiofrekvence, vákuum a laser), aplikaci koncentrovaného vyplňujícího séra (biorevitalizační koncentrát), toto sérum obsahuje výplňové rostlinné kuličky a výtažky z antarktických řas, které společně s komplexem kyseliny hyaluronové zlepšuje hustotu pokožky a obnovuje její vitalitu. Poté zapracujeme liftingovou emulzi, která Vaší pleti navrací jas, zjemní rysy, podpoří lifting a znovuobnoví objem pokožky. Obsahuje zpevňující komplex, výtažky z antarktických řas a vzácné rostlinné oleje. Na závěr ošetření aplikujeme unikátní masku na bázi biomatrice, která provádí lifting se třemi účinky – lifting, hydratace a vyhlazení. Inovativní kosmetický systém uvolňuje aktivní látky upravené podle přirozené schopnosti pokožky vstřebávat a zaručuje vypínací efekt. Díky tomu je pokožka obličeje okamžitě hydratovaná a vyhlazená. Závěrečné nanesení liftingové emulze, úprava obočí a závěrečné nalíčení (make-up a tvářenka).

Cena 1 980 Kč

Objednat se on-line

Běžná cena 3 300 Kč [ošetření Lifting Code 2 450 Kč + přístrojové ošetření 3v1 850 Kč], úspora 40%.

 Při vývoji ošetření Lifting Code, byl Bioline inspirován zlatým poměrem/řezem nebo zlatým číslem, známým také jako maximální vyjádření krásy v přírodě, jako definování tvarů a podíl všeho, co nás obklopuje. Zlaté pravidlo je považováno za univerzální právo harmonie, dokonalé proporce mezi dvěma elementy, takže vypadají harmonicky lidskému oku.

Již nejméně od renesance využívají zlatý řez umělci ve svých dílech, zejména ve formě tzv. zlatého obdélníku, ve kterém se zlatý řez vyskytuje jako poměr stran. Zlatý řez prý totiž působí esteticky příznivým dojmem; poměr zlatého řezu lze také pozorovat v přírodě. Značení písmenem φ začal na počátku 20. století používat Mark Barr, přičemž jej zvolil na počest řeckého sochaře Feidia (cca 490–430 př. n. l.), který podle historiků ve svých dílech zlatý řez hojně využíval. „Zlaté číslo“ je vyjádřeno písmenem řecké abecedy φ[fí]= 1,61803398749894848….

Zlaté číslo je všude kolem nás, aniž to tušíme….  

ZAJÍMAVOST K MASCE LIFTING CODE: Biomatrice je tvořena z téměř 100% přírodního kolagenu, který je velmi blízký vláknům pleti. Vysoká kompatibilita s pletí zajišťuje vysokou toleranci a bezpečné použití. Biomatrice kombinuje v jediném výrobku tři druhy kolagenu: přírodní kolagenová vlákna, rozpustné molekuly kolagenu a kolagenové peptidy.

V září 2012 jsme jako první salon v České republice v předpremiéře představili ošetření LIFTING CODE. Fotografie z akce naleznete v sekci PROBĚHLÉ AKCE.

Akce je platná do 15. června 2014.