Bioline Reveillance

Obnovení zářivé krásy pleti po letních měsících s ošetřením Reveillance + ošetření s  rostlinnými kmenovými buňkami Details of Beauty v hodnotě 1 050 Kč ZDARMA.

Prožijte sametové pohlazení s tímto neobyčejným ošetřením plným kosmeticko-technologických inovací. Bonusové ošetření ZDARMA se zaměřením na citlivou partii kolem očí. Odměňte svou pleť po náročném létu a dovolte nám provést úžasnou regeneraci Vaší pleti.

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, cukrový peeling, čištění pleti ultrazvukem, masáž, intenzivní vitamínové sérum, vyplňující alginátová maska s možností aplikace přes oči a rty a díky tomu intenzivně pečuje i o tyto patrie, regenerační perlička s nektarem mladosti, závěrečný revitalizační krém, úpravu obočí a závěrečné nalíčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo

 

Cena 1 950 Kč

 

+ neobvyklý bonus pro Vás v podobě ošetření s rostlinnými kmenovými buňkami Details of Beauty ZDARMA!

<strong>Michaela Salačová</strong>
<strong>Michaela Salačová</strong> Miss ČR 2000, DJ
V salonu SlimFOX jsem vyzkoušela omlazující antioxidační ošetření Reveillance, ze kterého jsem byla skutečně nadšená. Jednak bylo celé ošetření velmi příjemné, všechny přípravky nádherně voněly a byly velmi osvěžující, tak celkový výsledek byl opravdu viditelný, pleť byla hebká, vyhlazená, viditelně odpočatá. (číst dále) 

 K umocnění účinků tohoto ošetření Reveillance doporučujeme používat sérum a lehkou emulzi či krém ze stejné řady – nyní se slevou 25%Akční cena 2 550 Kč za sadu séra a emulze (nebo krému). Běžná cena 3 356 Kč. 

Akce je platná pouze na ošetření realizovaná v září 2012, ošetření ZDARMA musí být uskutečněno nejpozději do 2 týdnů po ošetření Reveillance.