Reveillance je ošetření s neobyčejnou alginátovou maskou nanášenou na celý obličej (včetně očí a rtů) a výrazně prodlužuje mladistvý a pěstěný vzhled pleti. Skvělá volba na ošetření po létě – silný projasňující a omlazující účinek, který zmírní vrásky již po první aplikaci.

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, cukrový peeling, čištění pleti ultrazvukem, masáž A+B + Caresse + C, sérum s 10% vitamínem C, olejem z mandloně, výtažkem z dubu a citrusového květu. Alginátovou masku plnou energie s možností aplikace i přes oči a rty, aplikaci nektaru mladosti s vitamínem C a tocotrienoly. Závěrečný krém s kyselinou hyaluronovou vitamínem A a E. Úpravu obočí a závěrečné nalíčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo

Cena 1 950 Kč

+ ZDARMA rtěnka Desire nebo tvářenka Blushing rose od Lily Lolo v hodnotě až 299 Kč.

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Reveillance
V salonu SlimFOX jsem tentokrát vyzkoušela omlazující ošetření Reveillance, ze kterého jsem byla skutečně nadšená. Jednak bylo celé ošetření velmi příjemné, všechny přípravky nádherně voněly a byly velmi osvěžující, tak celkový výsledek byl opravdu viditelný, pleť byla hebká, vyhlazená, viditelně odpočatá. (číst dále)
Zvýhodněná nabídka domácí péče: sada séra kolem očí a krému Reveillance 2 372 Kč (běžná cena 2 881 Kč) NEBO sada intenzivního séra a krému Reveillance 2 789 Kč (běžná cena 3 387 Kč).