Díky tomuto ošetření získáte pěstěný vzhled své pleti za 90 minut. Ošetření s výjimečným obsahem vitamínů C a E, rostlinnými peptidy a kyselinou lipoovou je napěchované energií pro Vaši pleť. Možnost aplikace luxusní vyplňující alginátové masky i přes oči a rty. Na závěr ošetření REVEILLANCE Vás pohladí perlička s nektarem mladosti. Ošetření obnovuje pružnost, dodá pleti zcela nový život a Vaši tvář zcela rozzáří.

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, cukrový peeling, čištění pleti ultrazvukem, masáž, sérum s 10% vitamínem C, olejem z mandloně, výtažkem z dubu a citrusového květu. Luxusní masáž prestige, alginátovou masku plnou energie s možností aplikace i přes oči a rty, aplikaci nektaru mladosti s vitamínem C a tocotrienoly. Závěrečný krém s kyselinou hyaluronovou vitamínem A a E. Úpravu obočí a závěrečné nalíčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo.

Cena 2 090 Kč

K ošetření získáváte sypké minerální oční stíny a tužku na oči v hodnotě 495 Kč ZDARMA.
Baleno v dárkovém boxu.

Objednat se on-line

Zvýhodněná sada domácí péče: Antioxidační krém (nebo emulze) a krém na jemnou pleť kolem očí a rtů 2 489 Kč (běžná cena 3 024 Kč).

Hana J.
Hana J. ošetření Reveillance
Po ošetření Reveillance jsem se cítila úžasně. Byla jsem moc zvědavá co na to řekne manžel, který na mne čekal před salonem. A řeknu vám, že jeho reakce byla nádherná. Když jsme se k sobě přibližovali, tak bylo vidět jak zaměřuje oči. A když byl téměř přede mnou, tak jsem viděla, že má slzy v očích a říká „miláčku si krásná, ale teď jsi ještě o deset let mladší, než si šla na ošetření“. Chytil mě za ruku a pořád se na mě koukal a usmíval. Úžasný pocit, když po 22 letech na vás manžel kouká jako na královnu…..

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Reveillance
V salonu SlimFOX jsem vyzkoušela omlazující ošetření Reveillance, ze kterého jsem byla skutečně nadšená. Celé ošetření bylo velmi příjemné, všechny přípravky nádherně voněly a byly velmi osvěžující, tak celkový výsledek byl opravdu patrný, pleť byla hebká, vyhlazená, viditelně odpočatá. (číst dále)

TIP PRO VÁS: Na závěr se s vámi chci podělit o dojmy z pleťového séra, které jsem právě ve SlimFOXu vyzkoušela a bez kterého dnes už nedám ani ránu 🙂 . Intenzivní vitamínové sérum Reveillance v praktickém balení s pumpičkou, které napomáhá zmírňovat příznaky stárnutí, pleť je po něm krásně vyživená a evidentně jí prospívá.

Další hodnocení našich klientek naleznete v sekci ZKUŠENOSTI u nás na webu.

Akce platí do 30.4.2014.