Ošetření jako stvořené pro projasnění a obnovu pleti. Jarní vitamínové ošetření, udělejte první krok v přípravě pleti na teplé měsíce a obnovte pružnost a vitalitu své pleti – prvotřídní volbou je ošetření Reveillance.

Co můžete očekávat?

  • výrazné projasnění a omlazení pleti
  • podpora tvorby kolagenu a zpevnění pokožky
  • posílená, pružná a kompaktní pokožka

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, cukrový peeling, čištění pleti ultrazvukem, masáž, sérum s 10% vitamínem C, olejem z mandloně, výtažkem z dubu a citrusového květu. Luxusní masáž prestige, alginátovou masku plnou energie s možností aplikace i přes oči a rty, aplikaci nektaru mladosti s vitamínem C a tocotrienoly. Závěrečný krém s kyselinou hyaluronovou vitamínem A a E. Úpravu obočí a závěrečné nalíčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo

Cena 1950 Kč

Při zakoupení dvou ošetření získáte ZDARMA cestovní balíček Reveillance v hodnotě 990 Kč. Pokud se rozhodnete pro jedno ošetření získáte ZDARMA balení krému Reveillance 15 ml v hodnotě 555 Kč
.

Zvýhodněná nabídka domácí péče Reveillance: Antioxidační emulze + krém kolem očí a rtů 2 370 Kč (běžná cena 2 856 Kč) NEBO antioxidační krém a sérum 2 790 Kč  (běžná cena 3 356 Kč) 
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Reveillance
V salonu SlimFOX jsem tentokrát vyzkoušela omlazující ošetření Reveillance, ze kterého jsem byla skutečně nadšená. Jednak bylo celé ošetření velmi příjemné, všechny přípravky nádherně voněly a byly velmi osvěžující, tak celkový výsledek byl opravdu viditelný, pleť byla hebká, vyhlazená, viditelně odpočatá. (číst dále)

reveillance_03_2013

reveillance_domaci_03_2013