Na kosmetické ošetření do salonu SlimFOX jsem se tentokrát opravdu moc těšila, protože jsem se sem dostala až po delší době – děti byly nemocné, pak Vánoce, spousta práce a povinností, zkrátka, nebyl čas. A moje pleť už taky potřebovala nějakou tu vzpruhu, přece jen, předvánoční stres, mrazivé počasí a střídání teplot, taky udělaly svoje – přála jsem si pleť rozjasnit, vyčistit a celkově omladit. 😉
 
Paní kosmetička Eva Kroulíková mi tentokrát doporučila novinku, limitované ošetření se safírem, které je jako dělané právě na rozjasnění, oživení a omlazení. Zároveň toto ošetření pokožku regeneruje, hydratuje a je díky obsahu aktivních látek vhodné i na citlivou pleť, jakou trpím já.
 

SAFÍROVÁ REVITALIZACE – JAK OŠETŘENÍ PROBÍHALO?

Celkově bylo ošetření moc příjemné, voňavé a hlavně, skutečně efektivní, což bylo vidět okamžitě. Úvodem ošetření bylo opět odlíčení dvoufázovým očním odličovačem 65A a odličovacím mlékem 61, paní kosmetička mi pleť také důkladně vyčistila ultrazvukovou špachtlí. Pleť se také ztonizovala hedvábným tonikem 64. Následně se aplikoval booster 33, díky kterému se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a také hlouběji – umožňuje pronikání aktivních složek přes kožní vrstvy.
 
Na oční okolí se použila esence 007 s kyselinou hyaluronovou a na pleť esence se safírem 012. Maska, která se poté aplikovala, opět obsahovala safír – byla i nádherně modrá. 🙂 Maska byla příjemná, chladivá, nijak neštípala – nechala se ztuhnout a poté se jednoduše sloupla. Následně se pleť opět ztonizovala hedvábným tonikem a vybrala se i vhodná péče závěrem – krém. Ošetření lze kombinovat i s alginátovou maskou na oči, ale tu jsme raději vypustily z důvodu mých podrážděných očích. 
 

A VÝSLEDEK?

Jak jsem napsala – efekt po ošetření byl znatelný okamžitě. Pleť byla úžasně projasněná, heboučká a příjemná na dotek. Skvělá je i znatelná hydratace, tu vnímám vždy hlavně díky menší viditelnosti drobných vrásek. Ošetření je pro pleť skutečně přínosem a musím říct, že ten efekt je znatelný stále, teď i několik dnů po ošetření. Vyzkoušejte také!