Limitovaná edice ošetření od Maria Galland s maskou na bázi alginátu se super ovocem. Dokonalé rozjasnění pleti, hydratace a regenerace.  Součástí ošetření je i intenzivní péče  o oční okolí.

EFEKT OŠETŘENÍ ZÁŘIVÁ EUFORIE:

  • revitalizovaná pleť plná energie
  • dokonalá hydratace
  • projasnění
  • zářivý pohled Vašich očí po extra péči o oční okolí

Relaxační ošetření ve kterém se ukryta síla super ovoce. Co je to vlastě super ovoce a proč se mu tak říká? Mezi super ovoce zařazujeme borůvky brusinky, acerolu (vzpomínáte na jarní limitovanou edici s acerolou před 3 lety?), brusinky, ostružiny či goji. Všechno toto ovoce obsahuje mimořádnou dávku antioxidantů, chrání před volnými radikály, únavou a stresem. A právě těchto vlastností je využito i v tomto ošetření.

V ČEM JE GOJI TAK MIMOŘÁDNÉ?
Goji (kustovnice čínská) se těší v poslední době veliké oblibě. Goji je takový vitamínový zázrak! Obsahuje až 18 druhů aminokyselin, co se týče minerálů, těch až 21 (vápník, selen, hořčík či měď). To, že pomeranč obsahuje obrovské množství vitamínů C víme, Goja jich však v porovnání nabízí 500krát více! Díky svým vlastnostem dokáže redukovat proces stárnutí, zároveň má antioxidační schopnosti. Prodlužuje délku života a je výborná proti tvorbě rakovinových buňek. Navíc podporuje paměť a celkově velmi posiluje obranyschopnost našeho těla. V péči o pleť napomáhá k jejímu omlazení a hydrataci.

Ošetření obsahuje: odlíčení dvoufázovým očním odličovačem 65A a jemným odličovacím mlékem 61. Dvoufázová exfoliace jemnou čistící maskou 2, která s hravou lehkostí stáhne i póry a napomáhá k potlačení otoků, následně jemný peeling 41 s mikročástečkami. Následuje šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a tonizace hedvábným tonikem 64. Booster 33* pro intenzivní penetraci aktivních látek do pleti. Aplikujeme na oční okolí esenci 007 s kyselinou hyaluronovou, na pleť sérum podle typu pleti. Růžový prášek se po smíchání s vodou promnění ve skvělou energizující slupovací masku s obsahem superovoce (goji a černý rybíz). Oční okolí projasníme a zahydratujeme péčí o oční okolí na bázi alginátu (zvýhodněná cena).

* Booster Maria Galland 33 se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji. Tento produkt umožňuje pronikání aktivních složek přes kožní vrstvy. Peptidy zvyšují propustnost a zmenšují trans-epidermální rezistenci a fosfolipidy k sobě přitáhnou aktivní látky jako magnet!

Cena 1 890 Kč

Objednat se on-line