Znovu rozjasněná pleť!

Co se týká pravidelné kosmetické péče, tak každé léto nejsem v tomto ohledu moc zodpovědná… Chtěla bych být, ale znáte to… děti doma, dovolená, práce… Skloubit to vše dohromady není kolikrát úplně snadné a na některé milé povinnosti, zejména tedy ve směru péče o svůj zevnějšek, prostor už nezbyde.

I proto, těšila jsem se na září až se vše zase vrátí do zajetých kolejí a hlavně, nemohla jsem se dočkat návštěvy salonu SlimFOX,  protože moje pleť potřebovala péči už jako sůl!

Tentokrát mi paní kosmetička doporučila na vyzkoušení novinku, inovované ošetření Lumin’ Éclat, které je ideální pro unavenou, namáhanou a dehydratovanou pleť. A to byl i přesně případ mé pokožky. Léto i sluníčko jí daly zabrat, bylo to znatelné jak pohledem, tak i pocitově, kůže byla suchá, hrubá…

maska Lumin´Eclat

Milé ženy, toto ošetření je úžasné! Pleť vám totiž promění naprosto znatelně a hned, uvidíte ten rozdíl!

Ošetření je opět velmi příjemné, voňavé, jistě si ho užijete od začátku až do konce. Úvodem je opět důkladné odlíčení pleti, očí i rtů, produkty na odlíčení pleti volí paní kosmetička dle vašeho typu pleti. Následně se pokožka obličeje vícenásobně exfoliuje s použitím několika přípravků – s čistící maskou, peelingovým krémem a enzymatickým peelingem. Odstraní se tak odumřelé částečky kůže, pleť také lépe přijme aktivní látky, které se nanáší následně. Poté přijde na řadu mé oblíbené čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Pleť se ztonizuje hedvábným tonikem, nanese se booster Maria Galland 33, který opět zlepšuje průchodnost aktivních složek hluboko do pokožky.  Paní kosmetička nanese sérum s extraktem z růže stolisté, krém, na oči poté masku pro oční okolí.

Na pokožku se poté aplikuje maska na bázi alginátu s rozjasňujícím komplexem. Maska je velmi příjemná, krásně voní a blahodárně působí. Po cca 15 minutách se maska sloupne, zbytky se smyjí a nanese se závěrečné péče – oční krém, sérum Lumin’ Éclat a krém Lumin’ Éclat.

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Pleť je po ošetření opravdu nádherná, jemná, hebká, příjemná na dotek, drobné vrásky nejsou tolik patrné. Je to skvělá vzpruha pro každý typ pleti. Dámy, toto ošetření si určitě zasloužíte!


Michaela Salačová

Míša Salačová a ošetření Lumin´Eclat od Maria Galland

Toužíte si dopřát stejné projasňující ošetření s alginátovou maskou jako Míša?

Není nic snadnějšího, než si u nás rezervovat termín. Pohodlně on-line, kdykoliv si vzpomenete.