Chladivé letní ošetření

Každé léto pro vás připravujeme ošetření, které se snažíme přizpůsobit specifickým letním podmínkám.

Letos je svěží díky skleněným ledovým kostkám, je hydratační a je jen na vás jestli si vyberete rychlou (60ti minutovou) variantu nebo standardní (90ti minutovou) variantu s masáží. Zkrátka chápeme, že v létě chceme všichni být co nejdřív u vody.

Ošetření Hydra´Global s dvousložkovou slupovací maskou jsme rozšířili o zapracování aktivních látek ze séra ledovými kostkami pro osvěžení pleti. Doporučujeme si ošetření rozšířit i o oblíbenou alginátovou masku na oční okolí  SUPREME YOUTH EYE MASK. Je z mořských řas na citlivou oblast očního okolí je bohatá na minerály a stopové prvky (hořčík, vápník, oxid křemičitý, minerály) a pečuje pro zjemnění očního okolí.

Ledové kostky pro osvěžení pleti

Chladivé letní ošetření obsahuje:

* Booster Maria Galland 33 se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji.
** Exkluzivní salónní slupovací maska se míchá ze dvou složek – energy lotion a hydra power. Lotion obsahuje booster hyseliny hyaluronové, 4-molekulární kys. hyaluronovou, anatolin a vitamin A. Power obsahuje výtažek z řasy sněhové a Hydra2 Complex. Výsledkem je okamžitá a dlouhodobá hydratace.

Cena 2 200 Kč

varianta 60 minut bez masáže

Cena 2 750 Kč

varianta 90 minut s masáží

Doplňková péče o oční okolí s maskou z křemeliny, červené řasy a mořských minerálů pro Vaše oči a jejich zářivý pohled.

Rozšiřující péče v podobě masky SUPREME YOUTH EYE MASK z mořských řas na citlivou oblast očního okolí obsahuje silicit (křemelina), která redukuje známky stárnutí a únavy. Potlačí vějířkovité vrásky kolem očí a je bohatá na minerály a stopové prvky.

Komplex červené řasy a mořských minerálů, které napomáhají k potlačení otoků a redukuje tmavé kruhy kolem očí. Algin je polysacharid, získaný z hnědé řasy laminaria digitata, která dodává pleti hydrataci. Albízie růžová & výtažek z siegesbeckia orientalis: dvě rostliny, které fungují v naprosté synergii! Pozvedají horní víčko, redukují vrásky, tmavé kruhy, otoky i nerovnoměrné zabarvení pleti a bojuje proti únavě.

Skvěle ochlazuje a osvěžuje. Díky ní Vaše únava, starosti i stres odplouvají někam daleko… Vy máte jediný úkol! Odpočívat.

létající talíř SlimFOX (UFO)

Nevěříte na UFO?

Možná proto, že jste už dlouhou dobu neběhali za létacím talířem. Je skvělý na běhání na louce, v parku, u rybníka nebo kdekoliv si vzpomenete a chcete si užít léto.

Prvních 20 z Vás jej dostane k tomuto ošetření. A my se pak budeme těšit na fotky, kde s Vámi o prázdninách všude byl. Platí? 🙂

A co třebas ještě dárek?

Tuto prázdninovou akci ještě rozšíříme o dárek pro všechny klienty, kteří si vyberou plnohodnotnou variantu v délce 90 minut.

Pro Vás máme připravené cestovní balení ikonické čistící masky Maria Galland 2. Je skvělá na ranní čištění a oživení pleti. Pro dny, kdy nejste spokojená se svým obrazem v zrcadle. Vaše pleť bude nádherně čistá a hladká, nečistoty a neestetický maz budou fuč! S hravou lehkostí stáhne i póry a napomáhá k potlačení otoků v tváři. Dárek je v hodnotě 600 Kč.

Akce je platná od 1.7.2023 do 31.8.2023.

SPOLUPRACUJTE S NÁMI I DOMA!

Víte, že každý z nás je ze 70% odpovědný za své stárnutí? Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu. Krásná pleť je o spolupráci, my odvedeme tu svou při pravidelné měsíční péči, zbytek je už na vaší každodenní péči ráno a večer, den za dnem. Proto je víc než vhodné používat produkty, které jsou se salónní péčí v synergii. Ty pravé pro Vaši pleť Vám rády pomůžeme vybrat.

Domácí péče Hydra´Global

Když přicházím do SlimFOXu, mám pocit, že se má pleť podobá sušené švestce. Bez jasu, hydratace, se známkami únavy. Po hodině a půl však odcházím jako znovuzrozená. Hydra´Global je ošetření nadupané vším, co moje pleť potřebuje. Efekt je viditelný hned a hlavně se cítím dobře a výsledek vidím i několik dní po něm. Abych si efekt prodloužila, nakoupila jsem si i domácí péči. Takže pokud hledáte opravdu účinné ošetření, mějte se ráda a dopřejte pleti koktejl hydratace a zpevnění. 

Michaela S.

ošetření Hydra´Global

Efekt po tomto ošetření je neuvěřitelný – a viditelný okamžitě! Pleť je doslova heboučká, příjemná na dotek, svěží a evidentně hydratovaná. Skvělé ošetření, které bychom si měly dopřát všechny, milé dámy! (číst recenzi)

Michaela Salačová

ošetření Hydra´Global