Kosmetické ošetření Jatòman, které nemění zvyky muže, pouze život jeho pleti. Výjimečná síla čtyř živlů, které jsou v kontrastu, a přitom spolu vytváří harmonii, působí na muže, na jejich emoce, smysly, pozitivní energii a oživení pokožky.

VZDUCH – lehkost vzduchu v nanostrukturách. Jemná, revitalizační a účinná struktura. OHEŇ – čistá energie ohně v podobě výtažků z rodochrozitu. Kámen jako pozitivní energie s výjimečnými mineralizačními vlastnostmi. VODA – čistota vody z komplexu Hydrapure, který dodává pro pružnost a hydrataci. ZEMĚ – bohatství a velkorysost země v podobě aktivních látek středozemského původu s regeneračními vlastnostmi.

Ošetření obsahuje: čištění pleti + jemný peeling s obsahem Med a Hydrapure komplexu, semínky máku a mikročásticemi jojoby, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace anti-stresující ampule s výrazným energizujícím, regeneračním a remineralizujícím účinkem. Protistresovou masáž a vitalizační masáž D-stress Revitalift, která byla vytvořená speciálně pro muže. Tuto příjemnou masáž, která povzbudí mikro-cirkulaci a volní napětí pokožky uvítá ji každý muž, který o sebe chce pečovat. Aplikace energizující masky, která podpoří regeneraci, pevnost a odstraní jemné vrásky. Po masce je pleť plná energie a ve vyrovnaném stavu bez přebytečného lesku. Finální krém se zjemňující texturou pleti dodá krásný tón a kompaktnost.

Cena 790 Kč

+ ZDARMA přístrojové ošetření 3v1 očního okolí v hodnotě 500 Kč

Objednat se on-line

 DÁREK PRO VÁS: nyní pro Vás máme dárek v podobě přístrojového ošetření očního okolí s třemi nejmodernějšími metodami současnosti.  Výsledky ošetření: drenážní efekt otoků pod očima, okamžitý a dlouhotrvající lifting, vhodné i na kruhy a tukové či vodové váčky. Lifting horních víček, zpevnění a zjemnění. Celkové vyhlazení jemných vrásek kolem očí.  

Ošetření očního okolí - ilustrativní foto

Ošetření očního okolí – ilustrativní foto

Agron B.
Agron B. kosmetické ošetření Jatòman

Už je takovým pravidlem, že vždy na Vánoce, narozeniny a jiné příležitosti dostávám od přítelkyně poukázku na kosmetiku do studia SlimFOX. Vždy se na návštěvu velmi těším. Je to pro mě úžasný relax, úplně vypnu a nemyslím na nic. Jen se nechám příjemně opečovávat. Pleť mám po ošetření vyčištěnou a má i lepší barvu, a naposledy jsem měl i speciální masku na oči, a kruhy pod očima byly skoro pryč. Určitě doporučuji vyzkoušet všem mužům.

Milan J.
Milan J. kosmetické ošetření Natural Balance LUX a Jatòman

Chtěl bych poděkovat jako jeden z mála mužů, kteří navštěvují studio SlimFOX za služby, které poskytují nejenom ženám, ale i mužům. Vyzkoušel jsem ošetření pletí 24.7 Natural Balance LUX i pánskou kosmetiku Jatòman pro mužskou pleť. Mým impulzem pro návštěvu tohoto salonu byla spokojenost a změna stavu pleti mé ženy, která rovněž salón navštěvuje. V zimě jsem měl velmi suchou a podrážděnou pokožku. Byla zarudlá, svědila a loupala se. Ultrazvukové čištění pleti špachtlí je součástí obou ošetření a krásně zbaví pleť nečistot, a že jsem jich měl hodně (černé tečky na nose). Jelikož jsem jako většina chlapů zanedbával svoji pleť. Slečna kosmetička mi nabídla na začátek 24.7 natural Balance LUX příjemné voňavé ošetření. Na podruhé jsem zkusil pánskou Jatòman a byl jsem taky velmi spokojen. A proto při opakovaných návštěvách studia ošetření střídám podle stavu pleti a potřeby. Jsem s oběma ošetřeními hodně spokojen a v okolí i pochválen za hezkou změnu pleti. Vždy se na další ošetření těším, protože vypadám lépe a taky se tak cítím. Při ošetření si perfektně odpočinu a zrelaxuji. Kosmetiku jsem si koupil i na doma.

Vzácné spojení aktivních složek určených speciálně pro potřeby mužské pleti. Každodenní čištění a péči o obličej proměňují v příjemné ošetření proti stárnutí a k ochraně pokožky. 

Ve srovnání s pletí žen je mužská pokožka silnější a má kyselejší pH. Je vlhká a mastnější. Více se potí a často se dehydratuje a podráždí. Například každodenní holení mění hydrolipidický film, v důsledku čehož je pleť hrubá a citlivější. Únava, stres a nepravidelná strava ještě více omezují lymfatickou drenáž a mikrocirkulaci, což zasahuje nejcitlivější oblasti jako okolí oka, kde se tvoří váčky a vrásky. Vše ještě zhoršuje přirozené stárnutí důsledkem působení světla, které zpomaluje obnovu buněk, způsobuje postupnou ztrátu pružnosti pokožky a na obličeji vznikají viditelné vrásky.

Akce platí od 9.6. 2014 do 30.6.2014.

jatoman_SlimFOX

 Cílená péče o Vaši pleť i do Vaší koupelny! Vyzkoušejte čistící pěnu na obličej do sprchy, skvělé sérum kolem očí a dejte odpočinout svým unaveným očím. Zejména po „mokrém“ holení doporučujeme jemnou emulzi či krém – skvělé i pro citlivou a podrážděnou pleť po holení. Zakupte 2 produkty = -15% z ceny.