JATÓMAN pro mužskou pleť

JATÓMAN – ošetření speciálně pro muže

Toto ošetření již není v nabídce, vyzkoušejte podobné kosmetické ošetření pro muže.

Pro muže, jejich vlastní rytmus a vlastnosti mužské pokožky. Každodenní čištění a péči o obličej produkty Jatóman proměňují v příjemné ošetření proti stárnutí a k ochraně pokožky. Intenzivní kúra vám zjemní póry, odstraní neestetický lesk a předejde tvorbě vrásek. Nemění zvyky muže, pouze život a mladistvost jeho pleti.

Ošetření obsahuje:

  • čištění a tonizaci pleti
  • čištění pleti ultrazvukem
  • regenerační a uvolňující masáž vytvořenou speciálně pro muže D-Stress Revitalift
  • aplikace séra
  • energizující pleťová maska
  • závěrečný vitalizační krém

doba ošetření přibližně 60 min.

 

Aktivní látky v ošetření Jatóman: ODOCHROZIT, který mineralizuje a dodává pleti sílu a energii. MED KOMPLEX obsahuje olivový olej, myrtu, rozmarýn, bazalku, rajče. Aktivuje buněčnou výměnu. Proteiny z kvasnic, peptidy ze sóji a z rýže zlepšují okysličování pleti, napomáhají odstraňovat váčky a kruhy pod očima. Bambucké máslo, arganový olej a výtažek z ječmene působí jako změkčovadlo, které udržuje pleť jemnou a ochraňuje film pleti.

 

Cena 790 Kč

 

Milan J.
Milan J. kosmetické ošetření Natural Balance LUX a Jatòman

Chtěl bych poděkovat jako jeden z mála mužů, kteří navštěvují studio SlimFOX za služby, které poskytují nejenom ženám, ale i mužům. Vyzkoušel jsem ošetření pletí 24.7 Natural Balance LUX i pánskou kosmetiku Jatòman pro mužskou pleť. Mým impulzem pro návštěvu tohoto salonu byla spokojenost a změna stavu pleti mé ženy, která rovněž salón navštěvuje. V zimě jsem měl velmi suchou a podrážděnou pokožku. Byla zarudlá, svědila a loupala se. Ultrazvukové čištění pleti špachtlí je součástí obou ošetření a krásně zbaví pleť nečistot, a že jsem jich měl hodně (černé tečky na nose). Jelikož jsem jako většina chlapů zanedbával svoji pleť. Slečna kosmetička mi nabídla na začátek 24.7 natural Balance LUX příjemné voňavé ošetření. Na podruhé jsem zkusil pánskou Jatòman a byl jsem taky velmi spokojen. A proto při opakovaných návštěvách studia ošetření střídám podle stavu pleti a potřeby. Jsem s oběma ošetřeními hodně spokojen a v okolí i pochválen za hezkou změnu pleti. Vždy se na další ošetření těším, protože vypadám lépe a taky se tak cítím. Při ošetření si perfektně odpočinu a zrelaxuji. Kosmetiku jsem si koupil i na doma.

Agron B.
Agron B. kosmetické ošetření Jatòman

Už je takovým pravidlem, že vždy na Vánoce, narozeniny a jiné příležitosti dostávám od přítelkyně poukázku na kosmetiku do studia SlimFOX. Vždy se na návštěvu velmi těším. Je to pro mě úžasný relax, úplně vypnu a nemyslím na nic. Jen se nechám příjemně opečovávat. Pleť mám po ošetření vyčištěnou a má i lepší barvu, a naposledy jsem měl i speciální masku na oči, a kruhy pod očima byly skoro pryč. Určitě doporučuji vyzkoušet všem mužům.

Ve srovnání s pletí žen je mužská pokožka silnější a má kyselejší pH. Je vlhká a mastnější. Více se potí a často se dehydratuje a podráždí. Například každodenní holení mění hydrolipidický film, v důsledku čehož je pleť hrubá a citlivější. Únava, stres a nepravidelná strava ještě více omezují lymfatickou drenáž a mikrocirkulaci, což zasahuje nejcitlivější oblasti jako okolí oka, kde se tvoří váčky a vrásky. Vše ještě zhoršuje přirozené stárnutí důsledkem působení světla, které zpomaluje obnovu buněk, způsobuje postupnou ztrátu pružnosti pokožky a na obličeji vznikají viditelné vrásky.