Přehled toho co děláme proto, aby u nás byl provoz salonu hygienicky čistý a přesto lidsky příjemný.
 

VÍTE JAK TO U NÁS FUNGUJE? Jaké jsou naše hygienické standardy? Všechny nástroje, které snesou sterilizátor, jsou vždy sterilizovány, ostatní prochází ultrazvukovou čističkou s desinfekcí a následně UVC sterilizací (ničí mikroorganizmy a choroboplodné zárodky). Drobné pomůcky, které používáme v kabinách (štětce, špachtle atp.) jsou buď jednorázové či dezinfikované.

Jak jste si asi všimli, už několik měsíců máme čističku vzduchu se 6 stupňovým čištěním. Pomocí filtrů i UV záření čistička zničí a odstraní 93,5% látek organického původu a 99,9% pevných částic menších než 2,5 mikrometru.

Pro každého klienta pochopitelně máme vždy čisté osušky, podhlavníky a žínky, které pereme na vysokou teplotu. Máme k dispozici jednorázové rukavice a FFP2 respirátory a pravidelně se testujeme. Toto jsou zásady, kterých se držíme a běžně děláme během celého roku, protože si uvědomujeme jejich význam a chráníme tak vaše, ale i naše zdraví.

Aktuálně platí zesílená hygienická pravidla na rámec schválených provozních řádů (schvaluje KHS), které beze zbytku dodržujeme. V salonu se nyní setkáte s měřením teploty před vstupem, prosíme o dodržování rozestupů a pokud přijdete o nějakou chvíli dříve, prosím vyčkejte před salonem. My používáme respirátory, pracujeme v rukavicích, pravidelně desinfikujeme plochy, ruce i nástroje. Další detaily najdete (číst dál). Nejčastější odpovědi na vaše otázky najdete (číst dál)

Protože jsme vždy s hygienickými standardy překračovali legislativně povinnou míru, tak nyní máme i ozónový čistič prostor. Ozón je nejsilnější přírodní oxidační činidlo (3000x rychlejší než chlór), neexistuje žádný virus (včetně koronavirů způsobujících onemocnění COVID-19) ani bakterie odolávající ozonu, efektivně vydezinfikuje interiér, dostane se hluboko do všech skulin interiéru a pórů materiálů.

Rádi bychom vás požádali o laskavost – pokud se necítíte dobře, cítíte počátek nachlazení a nebo máte opar či jinou infekční vyrážku, prosíme přeobjednejte se!

Děkujeme, že jste ohleduplní k sobě, k nám v salonu i k těm, kteří přijdou po Vás.

 DŮLEŽITÉ INFORMACE: PRAVIDLA NÁVŠTĚV