Chemický peeling RedPeel

NOVÝ INOVOVANÝ CHEMICKÝ PEELING RENOPHASE NAJDETE ZDE.

Vysoce účinný a přitom šetrný chemický peeling RedPeel + pulsní světlo 630 nm (IPL)

renoToto ošetření od Laboratoires Renophase je jako účinná zbraň v boji s povislými koutky úst, zašedlé pleti, pigmentovým skvrnkám nebo jizvičkám po akné. Čeho reálně s RedPeel dosáhneme?

Vyhlazení mikrovrásek, zjemnění hlubokých vrásek, vyhlazení jizev po neštovicích, úrazech a akné, rozjasnění unavené pleti, odstranění pigmentových skvrn, barevného sjednocení pleti a hloubkovou regeneraci kůže. Nejedná se o obyčejné ošetření pleti běžnými kosmetickými přípravky. Jde o skutečné odstranění nejhornější kožní vrstvy epidermis, která obsahuje odumřelou nebo defektní kůži pomocí speciálních chemických sloučenin na bázi biomedicinských kyselin.

Po tomto ošetření, které se skládá z postupné aplikace tří různých přípravků, bude provedeno ošetření safírovou výbojkou v IPL přístroji o vlnové délce 630nm, aby byl účinek maximalizován. Proceduru může podstoupit osoba, která se medikamentózně neléčí s dermatologickými problémy a vzhledem k zábleskům nesmí trpět epilepsií. Účinek ošetření je vysoký, patrný již při prvním ošetření.

RedPeel od společnosti Renophase patří mezi chemické metody ošetření kůže s jemnými vráskami a různými pigmentacemi. Ošetření se provádí speciální směsí chemických sloučenin, které chemicky „sloupnou“ povrchovou vrstvu epidermis. Pomocí těchto chemických přípravků lze pokožku nejen slupovat, ale i bělit. Toto ošetření je vhodné pro odstranění projevů akné, pigmentací různého původu a známek stárnutí pokožky jako jsou vrásky, povadlá pleť atd. Tato metoda omlazování a vylepšování pleti je velmi účinná, ale vzhledem k nutným znalostem a zkušenostem, které vyžaduje dodržení správného postupu, by měla provádět pouze profesionální kosmetička. V opačném případě se klient vystavuje nebezpečí podráždění nebo poškození kůže.

Ve studiu SlimFOX chemický peeling provádí kosmetička, která je držitelkou certifikátu o způsobilosti k této proceduře. Při ošetření se aplikuje na očištěnou pleť hydrogel, následně peeling (kyselina glykolová) a fotosenzitivní složka. Dalším krokem je ošetření IPL přístrojem a dochází k fotorejuvenaci pleti. Po očištění se aplikuje antioxidační krém, který zklidňuje, hydratuje a chrání citlivou a podrážděnou pleť a sluneční ochrana pleti s SPF 28. Revoluční technologie umožňuje proniknutí účinných látek do hlubších vrstev kůže, které působí hloubkovou stimulaci a regeneraci buněk. Tím se výrazně zlepšuje celkový vzhled pokožky.

Tato nabídka nezahrnuje protizánětlivý, vysoce antioxidační krém, který zklidňuje, hydratuje a chrání citlivou a podrážděnou pleť na několik následujících dnů po ošetření v hodnotě 300 Kč – ten si zakoupíte po ošetření.

Cena 2 200 Kč/ošetření

cena je včetně terapeutického světla IPL

 

Michaela K.
Michaela K. chemický peeling RedPeel

Tímto bych chtěla mockrát poděkovat kosmetickému studiu SlimFOX, zejména paní Evě Kroulíkové za perfektně odvedenou práci a velmi kvalitní, odbornou péči… Už rok a půl mě trápila problematická pleť, se kterou jsem si nevěděla rady, byla jsem už zoufalá z neustále se vytvářejicích bolavých pupínků … Výborným nápadem paní Kroulíkové bylo provést chemický peeling, na kterém jsem byla celkem čtyřikrát a výsledný efekt je prostě úžasný :-). Pleť mám teď krásně prozářenou, zánětlivé vřídky už téměř žádné a jako bonus se mi i vyhladily vrásky na čele :-). Hrozně mě těší i to, že značného zlepšení si všimlo mnoho lidí z mého okolí. Všem, kdo má alespoň podobný problém, jako jsem měla já, vřele studio SlimFOX doporučuji 😉 takže bolavým pupínkům jednou pro vždy – ZDAR 🙂

Andrea P.
Andrea P. chemický peeling RedPeel

Do kosmetického salónu som prišla po dlhšej pauze so žiadosťou zázraku kvôli blížiacej sa spoločenskej udalosti. Moja pleť bola na pohľad hrubá, aknózna a na prý pohľad vôbec nevyzerala dobre. P. Kroulíková mi ponúkla možnosť chemického peelingu. Už hneď po prvom ošetrení bol výsledok nádherne viditeľný. Pokožka bola na dotyk veľmi jemná, póry boli stiahnuté, boľavé pupínky boli odstránené a pleť bola rozžiarená. Celkom som bola na 4 ošetreniach a moja prvá skúsenosť s chemickým peelingom bola na nezaplatenie. Starostlivosť a pečlivosť kosmetického salónu možem len doporuiť. Najlepšie je, že si túto zmenu všimlo aj okolie.

Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou tři, doporučujeme 3-6 ošetření v kúře v intervalu 7 – 14 dnů.
Součástí ošetření je pravidelná aplikace hojivého krému od Laboratoires Renophase v prvních dnech po ošetření. Zakoupíte u nás v salonu.

 Kontraindikace: těhotenství, kojení, čerstvé opálení, dermatologické problémy v ošetřované oblasti, porušená integrita kůže v ošetřované partii, epilepsie, nádorová onemocnění, užívání léků zvyšujících fotosenzibilitu pokožky.
 Před ošetřením se 3 týdny vyvarujte: opalování, použití samoopalovacích krémů, exfoliantů, laserové ošetření, mikrodermabraze, výplně. Po ošetření: bez omezení pro dobu 3 týdnů používejte pravidelně kvalitní solární ochranu.

VÍTE, ŽE? Se hyperpigmentace objevuje u 90 % těhotných žen. Je důsledkem hormonálních vlivů v těhotenství nebo během užívání antikoncepce, a projevuje se ve formě tmavých a nepravidelných skvrn, někdy rozsáhlých, na obličeji nebo na pažích. Používejte každý den účinné přípravky s dostatečnou UVA/UVB ochranou jako prevenci proti vzniku nových hyperpigmentací.