Maria Galland se při vytváření mimořádné mozaikové modelovací metody, která je založená na energii, harmonii a preciznosti byla inspirována svými zkušenostmi z oblasti tance ve spojení se zjištěním, že každá pokožka má svou mozaiku potřeb. Jako tanečnice měla opravdovou vášeň pro vyjadřování krásy a byla naprosto přesvědčena, že klíčem ke kráse je energie.

Maria Galland využila energie, která se ukrývá v síle každého doteku a pohybu a vytvořila vlastní přelomovou modelovací techniku. Jedná se o choreografii gest, která jsou prováděna přesnými a tahy rukou kosmetiček školených v Académie de Beauté Maria Galland. Toto ošetření s exkluzivní mozaikovou diagnostikou pleti a pečlivě vybranými ingrediencemi produktů poskytuje to nejlepší z vědy a přírody. 

 • MOZAIKOVÁ – dokonale individualizovaná aplikace účinných esencí a vyrovnávacích krémů
 • MODELOVACÍ – perfektní spojení modelovacích technik a inovovaných aplikačních pomůcek pro dokonalé nanášení masky i úžasný výsledek
 • METODA – jedinečný zážitek v péči o krásu ve spojení s nejmodernějšími metodami
INDEX OMLAZENÍ: O 90% MLADŠÍ VZHLED POKOŽKY* V 90 MINUT TRVAJÍCÍM OŠETŘENÍ PLETI. *Výsledky testu jsou založeny na jedné aplikaci 3A MODELOVACÍHO KOMPLEXU PRO PREVENCI STÁRNUTÍ u 35 osob ve věku 40 – 60 let za klinických dermatologických podmínek, výsledek vyjádřen v %, celkový výsledek se zakládá na aritmetickém průměru výsledků ohledně pevnosti, hladkosti, vyšší elasticity a vláčnosti pokožky.
 
INOVACE A ZVÝŠENÍ PROPUSTNOSTI AKTIVNÍCH LÁTEK DO PLETI
Toto ošetření prošlo inovací a vy získáte nejen delší (90-ti minutovou) péči o pleť, ale i veškeré aktivní látky z produktů se dostanou hlouběji do pleti díky novému boosteru Maria Galland 33. Tento produkt, který účinkuje v synergii s modelační maskou Maria Galland 3A umožňuje pronikání aktivních složek přes kožní vrstvy. Peptidy zvyšují propustnost a zmenšují trans-epidermální rezistenci a fosfolipidy k sobě přitáhnou aktivní látky jako magnet! 

 

Ošetření obsahuje:
 • uvítání a základní diagnostiku pleti + welcome touch
 • jedinečný relaxační odličovací rituál s mlékem 61 nebo 63 (podle typu pleti).
 • jemný peelingový krém 41
 • nanesení jemné krémové čistící masky 2 s extraktem z břečťanu, jahody a vitamínem B6
 • tonizace gelovým hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin
 • šetrné čištění pleti ultrazvukem
 • aplikace nového boosteru Maria Galland 33
 • aplikace koncentrátu dle potřeb Vaší pleti, koncentráty jsou bohaté na silné aktivní složky
 • relaxační masáž  mozaikové modelovací metody proti stárnutí s krémem 5B
 • nanesení vyrovnávacího krému 17B a vytvoření „mozaiky“
 • aplikace modelační masky „na gázu“ na obličej krk a dekolt speciálním aplikátorem. Díky termálním účinku masky se aktivní látky vstřebávají do pleti. Jak maska tuhne způsobuje jemný tlak na obličej a má díky tomu silný LIFTINGOVÝ EFEKT. Po sejmutí masky tonizace hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin
 • závěrečný krém podle typu pleti a doporučení vhodné péče na doma
 • doba ošetření přibližně 90 minut

Cena 2 190 Kč

(běžná cena 3 290 Kč)

Objednat se on-line

Míša Salačová
Míša Salačová ošetření s mozaikovou modelovací metodou
A moje dojmy? Opět skvělé! Pleť vypadá i dlouho (nyní cca 14 dnů) po ošetření skvěle. Bez viditelných hlubokých vrásek, je svěží, hladká na dotek, hydratovaná. Skvělá novinka, kterou určitě vyzkoušejte! 😉 (číst dále)

Hana J.
Hana J. ošetření s mozaikovou modelovací metodou

Ošetření bylo velice příjemné, každý aplikovaný produkt krásně a jinak voněl. Měla jsem ze začátku trochu strach, jestli maska nebude moc hřát. Ale obavy byly zbytečné. Cítila jsem se příjemně a výsledek ošetření byl opravdu úžasný. A musím podotknout, že druhý den ráno jsem vypadala ještě lépe než bezprostředně po ošetření. Pleť přes noc „docucla“ všechny přípravky a ráno byl pohled do zrcadla nádherný.

Ještě jednou děkuji a už se těším na další návštěvu v salonu.

 
Specifické pohyby MOZAIKOVÉ MODELOVACÍ METODY, které byly vytvořeny na základě původních gestických pohybů navržených paní Marií Galland a které jsou přizpůsobeny dnešním znalostem anatomie obličeje, jsou vytvořeny podle anatomie obličejových svalů tak, aby měly silný liftingový účinek, a jsou dále podpořeny použitím nového MODELOVACÍHO APLIKÁTORU, který umožňuje vytvarovat a remodelovat rysy obličeje.
 

Akce je platná do konce února 2018.