Podlehněte kouzlu alginátek!

Nyní se zaměříme na napravení pleti po létě a znovunastavení správné rutiny v péči o pleť. Poradíme Vám s produkty, které by jste měla mít doma. Dopřejte své pleti to, co si opravdu zaslouží.

Aby si opravdu mohl naši zvýhodněnou nabídku vybrat každý, máme na výběr 3 varianty prémiové péče s relaxační masáží a alginátovými maskami.

  • Hydra´Global cítíte se jako sušená švestka? Péče, která dopřeje žíznivé pleti to nejlepší a Vám relax!

  • Lift´Expert liftingová péče proti stárnutí pro ženy 40+

  • Active´Age omlazující péče pro zralou pleť 50+ navracející hustotu pleti

Activ´Age

Ke všem těmto ošetřením dostanete jako dárek cestovní balení krému nebo séra. Dárek je ke každému ošetření jiný a navazuje na péči v salonu.

Ošetření hydraglobal

Hydratační péče pro každou pleť

Máte pocit, že je vaše pleť mdlá bez špetky jasu? Nebo hrubší než si přejete, máte pocit napětí, objevují se jemné linky máte celkově nepříjemný pocit?

K ošetření dostanete krém pro sjednocenou pleť Maria Galland 561 hodnotě 800 Kč

Ošetření Lift´Expert od Maria Galland

Liftingové ošetření pro ženy 40+

Revoluce v péči proti stárnutí. Ošetření pro komplexní lifting pleti s vědecky prokázanými výsledky! Je Vám 40+ a chcete se s novým sebevědomím dívat do zrcadla?

Dárek k ošetření je liftingový krém Maria Galland 660 15 ml v hodnotě 850 Kč

OŠETŘENÍ ACTIVE ´AGE PRO ŽENY 50+

Omlazující ošetření pro ženy 50+

Omlazující ošetření navracející pleti její původní hustotu. Ošetření, které navrací pleti její objem a hustotu. S novou fází života přichází hlavní změny v těle, mysli a pleti.

Ligtingové sérum Maria Galland 740 jako dárek v hodnotě 1 300 Kč

Akce je platná od 18.9.2023 do 31.10.2023 nebo do vyprodání.

SPOLUPRACUJTE S NÁMI I DOMA!

Víte, že každý z nás je ze 70% odpovědný za své stárnutí? Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu. Krásná pleť je o spolupráci, my odvedeme tu svou při pravidelné měsíční péči, zbytek je už na vaší každodenní péči ráno a večer, den za dnem. Proto je víc než vhodné používat produkty, které jsou se salónní péčí v synergii. Ty pravé pro Vaši pleť Vám rády pomůžeme vybrat.

Domácí péče Maria Galland