První září je nejen pro školáky nový start. Chcete vykročit stejně jako školáci tou pravou nohou? Vstříc zdravé, hydratované a zářící pleti?

 

ZDRAVÁ A ZÁŘÍCÍ: INOVOVANÉ OŠETŘENÍ LUMIN´ÉCLAT

Celá řada Lumin´Éclat je zaměřená pro pleť která potřebuje hydrataci, začínají být znatelné první známky stárnutí a potřebuje projasnit. Doporučujeme přibližně pro věkovou kategorii 30+, pokud jste 40+ doporučujeme spíše ošetření zaměřené na lifting.

Ošetření obsahuje: odlíčení očí a rtů pomocí očního odličovače 65A a odlíčení pleti čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti). Následuje vícenásobná exfoliace pomocí čistící masky 2 a jemného peelingového krému 41, po smytí aplikace a enzymatického peelingu 66. Hloubkové šetrné čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, tonizace hedvábným tonikem 64, aplikace séra 340 s komplexem 4 květů, kyselinou hyaluronovou a vitamínem E a krém 360 a projasňující masáž. Aplikace masky na oční okolí pro zklidnění a dokonalou hydrataci očního okolí a na obličej, krk a dekolt nanesení masky na bázi alginátu Lumin´Éclat 3/380 s rozjasňujícím komplexem 4 květů (prvosenka jarní, fialka, světlík a extrakt z květů albízie růžové), maska obsahuje také výtažek z kasie pravé, 4-molekulární kyselinu hyaluronovou, vitamin B5, bobule z goji a provitamin C. Masku necháme působit přibližně 10-15 minut a po smytí aplikujeme závěrečnou péči v podobě luxusního očního krému Mille 1020, pleť bude hýčkat  ULTIM BOOSTU a sérum Lumin´Éclat 340 a krém Lumin´Éclat 360.

Cena 2 200 Kč

Chci si rezervovat termín   

 

BONUS PRO VÁS:

K tomuto ošetření získáte navíc barvení obočí a úpravu voskem + cestovní balení pleťové masky Maria Galland 380 (20 ml) pro rozjasnění a obnovu pleti v celkové hodnotě 974 Kč.

 

A PROČ ROZDÁVÁME DÁRKY?

Neboť nám opravu záleží na výsledku! Chceme aby jste synergicky používaly výrobky i doma. Jen tak dosáhneme maximálního možného výsledku. A to je přece náš společný cíl. Používáním součinné domácí péče pochopitelně prodloužíte efekt ošetření a maximalizujete výsledek. To byl důvod proč jsme se rozhodli ve SlimFOX při uvedení tohoto inovovaného ošetření být opravdu štědří. Teď máte možnost noční pěstící masku vyzkoušet a uvidět ten rozdíl! A úprava obočí je už jen taková třešinka na dortu.

Akce je platná do 30. září 2020. Bonus nelze směnit za peníze či jiné zboží/službu.