Alginátová maska ZDARMA

K níže vybraným kosmetickým ošetřením Maria Galland získáte v květnu 2024 rozšiřující péči o oční okolí v hodnotě 900 Kč ZDARMA.

Aby si opravdu mohl naši zvýhodněnou nabídku vybrat každý, máme na výběr 3 varianty prémiové péče s relaxační masáží a alginátovými maskami.

  • Hydra´Global cítíte se jako sušená švestka? Péče, která dopřeje žíznivé pleti to nejlepší a Vám relax! JE NÁM LÍTO, ALE OŠETŘENÍ JIŽ NENÍ DOSTUPNÉ – VYPRODÁNO.

  • Lumin´Éclat pro pleť namáhanou nedostatkem spánku, stresem, biologickým i digitálním stárnutím

  • Active´Age omlazující péče pro zralou pleť 50+ navracející hustotu pleti

oční alginátová maska Maria Galland

Všechny 3 varianty péče jsou 90ti minutové, rezervujte si „standardní kosmetické ošetření„. Děkujeme.

Ošetření Hydra´Global

Hydratační péče pro každou pleť

Máte pocit, že je vaše pleť mdlá bez špetky jasu? Nebo hrubší než si přejete, máte pocit napětí, objevují se jemné linky máte celkově nepříjemný pocit? JIŽ VYPRODÁNO.

Ošetření LUMIN´ECLAT

Pro aktivní ženy 30+

Ošetření, které během okamžiku působí proti povadlé, unavené pleti a dehydrované pleti. Péče, která hravě minimalizuje první známky stárnutí.

Ošetření ACTIV’AGE

Omlazující ošetření pro ženy 50+

Omlazující ošetření navracející pleti její původní hustotu. Ošetření, které navrací pleti její objem a hustotu. S novou fází života přichází hlavní změny v těle, mysli a pleti.

Akce je platná na pééči realizovanou od 2.5.2024 do 30.5.2024 nebo do vyprodání.

oční alginátová maska Maria Galland

Rozšiřující péče o oční okolí s maskou z křemeliny, červené řasy a mořských minerálů pro Vaše oči a jejich zářivý pohled. Oční maska SUPREME YOUTH EYE MASK z mořských řas na citlivou oblast očního okolí obsahuje Silicit (křemelina), který redukuje známky stárnutí a únavy. Potlačí vějířkovité vrásky kolem očí a je bohatý na minerály a stopové prvky. Komplex červené řasy a mořských minerálů, který napomáhajá k potlačení otoků a redukuje tmavé kruhy kolem očí. Algin je polysacharid získaný z hnědé řasy laminaria digitata, která dodává pleti hydrataci. Albízie růžová & výtažek z siegesbeckia orientalis: dvě rostliny, které fungují v naprosté synergii! Pozvedají horní víčko, redukují vrásky, tmavé kruhy, otoky i nerovnoměrné zabarvení pleti a bojují proti únavě.

Skvěle ochlazuje a osvěžuje. Díky ní Vaše únava, starosti i stres odplouvají někam daleko… Vy máte jediný úkol! Odpočívat.