Lámete si hlavu s dárkem pro své blízké? Zážitek z kosmetického ošetření ocení vskutku každý, u žen to pak platí dvojnásob.

Na rozdíl od věcí, které se brzy omrzí, přináší péče o pleť viditelný výsledek spojený s relaxací. Zaručujeme se tedy, že pokud se rozhodnete zakoupit některý z těchto balíčků SlimFOX, obdarovaného jisto jistě potěšíte a my tady se pak již postaráme o jeho maximální spokojenost. Obdarovaný se může radovat hned z přiloženého dárku a opakovaně při ošetření.

 

Ošetření Seductage 3D s dárkem

Ošetření s trojrozměrným účinkem Seductage 3D je vhodné pro všechny typy pleti, i tu nejjemnější. Určeno k redukci vrásek, dodání objemu a obnovení hustoty. Vhodné ošetření pro pleť s prvními projevy stárnutí jako prevence k potlačení tvorby vrásek.

Ke každému zakoupenému ošetření Seductage 3D získáváte u SlimFOX DÁREK – krásně balený krém Sublime Emulsion 15ml a oční stíny LilyLolo v hodnotě 750 Kč.

Cena 2 390 Kč

 

Ošetření Lifting Code s dárkem

NOVINKA letošního podzimu a zimy – ošetření Lifting Code. Ošetření s vyjímečným lifingovým efektem, ošetření které oceníte díky okamžitému výsledku.

Nyní právě u nás ve SlimFOX získáte při zakoupení 2 ošetření dárek – balíček domácí péče na přibližně 20-30 dní a lesk na rty LilyLolo v hodnotě 1  425 Kč.

Cena 2 290 Kč/ošetření

 

Ošetření Reveillance s dárkem

Kouzlo jedinečnosti ošetření Reveillance spočívá v síle a kombinaci aktivních látek s atypickou maskou. Ošetření je skvělou volbou pro pleť zralou, předčasně stárnoucí nebo ke znovuzískání tónu a zářivosti. U mladé pleti se hodí k udržení vitality a pružnosti.

Ke každému zakoupenému ošetření Reveillance u SlimFOX získáváte DÁREK – krásně balený krém DE-OX Vitamin emulze 15 ml v hodnotě 555 Kč.

Cena 1 950 Kč

 

Ošetření Details of beauty s dárkem

Oživení, hydratace a cílená regenerace pro citlivé okolí očí a rtů. Kaviár, čistý retinol, rostlinné kmenové buňky  v nanostrukturách. Opravdová změna pro Vaše oči i rty, změna, kterou si zaslouží každá žena!

Ke každému zakoupenému ošetření Details of beauty u SlimFOX získáváte DÁREK – VISCODERM pearls (30 tobolek) v hodnotě 399 Kč.

Cena 1 050 Kč

 

Akce je platná do 31.12.2012 nebo do vyprodání balíčků.
 
Další tipy na dárky pro Vaše blízké naleznete zde