Po dlouhém váhání a rozhodování jsme se rozhodli s ošetřeními od italské společnosti Bioline rozloučit. Bylo to krásných 6 let, ale je čas jít dál. Proto máte jedinečnou příležitost využít slevu 25% na kosmetická ošetření Bioline.
Chystáme pro Vás další nová ošetření a už se nemůžeme dočkat až Vám je budeme moci představit. 

Ošetření DESENCE – bez parabenů a alergenů určené pro náročnou, citlivou pleť s tendencí ke kuperóze. Zapomeňte na podrážděnou pleť s nepříjemnými pocity jako je napětí, svědění, pálení či štípání.

Cena 818 Kč (běžná cena 1 090 Kč)

Ošetření DETAILS OF BEAUTY (VYPRODÁNO) – Ošetření pleti s vysoce revitalizační, oživující, hydratační a regenerační silou aktivních látek: rostlinných kmenových buněk v nanostrukturách, kaviáru a retinolu. Minimalizuje vrásky v citlivé oblasti očí a rtů, posiluje tkáně víček a dodává jim potřebnou pružnost, plastičnost a svěžest pro Vaše rty. Vhodné pro všechny druhy pleti, ideálně ošetřuje i váčky a tmavé kruhy pod očima.

Cena 862 Kč (běžná cena 1 150 Kč)

Ošetření PRIMALUCE – Ošetření vhodné pro všechny typy pleti, obzvláště pro matnou a předčasně stárnoucí pleť s vráskami a pigmentovými skvrnami. Výborně se hodí také pro nečistou pleť a nezanícené akné. Promění vaši pleť v zářivě hedvábnou, hladkou a čistou pleť bez poskvrny.

Cena 743 Kč (běžná cena 990 Kč)

Ošetření LIFTING CODE (VYPRODÁNO) – při vývoji ošetření LIFTING CODE, byl BIOLINE inspirován Zlatým poměrem nebo Zlatým číslem, známým také jako maximální vyjádření krásy v přírodě, jako definování tvarů a podíl všeho, co nás obklopuje. Lifting code – kosmetický lifting opětovně představí kontury a profil obličeje a krku. Tajemstvím tohoto kódu krásy jsou 4 vysoce koncentrované aktivní látky (obsahuje výtažky z arktických řas, výplňové polymery a kyselinu hyaluronovou) + inovativní masku s převratnou technologií, kterou je biomatrice z přírodního kolagenu pro mimořádný liftingový a vyplňující efekt. Účinky v hlubokých vrstvách pleti: dermo-epidermálních vrstvách a dermis. Dopřejte siznovuobnovení kontur obličeje a krku, zpevnění a hydrataci pleti až na úroveň dermis, ideální podpora funkce pleti ve všech jejích vrstvách a zmírnění projevů stárnutí.

Cena 1 838 Kč (běžná cena 2 450 Kč)

Objednat se on-line

 Při vývoji ošetření Lifting Code, byl Bioline inspirován zlatým poměrem/řezem nebo zlatým číslem, známým také jako maximální vyjádření krásy v přírodě, jako definování tvarů a podíl všeho, co nás obklopuje. Zlaté pravidlo je považováno za univerzální právo harmonie, dokonalé proporce mezi dvěma elementy, takže vypadají harmonicky lidskému oku.

Již nejméně od renesance využívají zlatý řez umělci ve svých dílech, zejména ve formě tzv. zlatého obdélníku, ve kterém se zlatý řez vyskytuje jako poměr stran. Zlatý řez prý totiž působí esteticky příznivým dojmem; poměr zlatého řezu lze také pozorovat v přírodě. Značení písmenem φ začal na počátku 20. století používat Mark Barr, přičemž jej zvolil na počest řeckého sochaře Feidia (cca 490–430 př. n. l.), který podle historiků ve svých dílech zlatý řez hojně využíval. „Zlaté číslo“ je vyjádřeno písmenem řecké abecedy φ[fí]= 1,61803398749894848….

Zlaté číslo je všude kolem nás, aniž to tušíme….  

Akce platí jen do vyprodání. Děkujeme za pochopení.