Okamžitá péče pro Vaše oči

Jedná se o rozšiřující péči o oční okolí k ošetřením pleti Maria Galland.

Rozšiřující ošetření o oční okolí je nutné kombinovat s ošetřeními pleti Maria Galland. Zpevňuje jemnou pokožku kolem očí a zjemňuje linky, vrásky a otoky. Pokožka se stává viditelně hladší a dodává pocit intenzivní svěžesti.

Doporučené kombinace s ošetřením: Hydra´Global, Lumin´Éclat (30+), Lift´Expert (40+), Active´Age (50+).

Cena 850 Kč 500 Kč

Zvýhodněná cena platí od 1.6. do 30. 6. 2023.

oční alginátová maska Maria Galland

Ošetření zaměřené na oči obsahuje:

  • odlíčení očního okolí dvoufázovým odličovačem 65A
  • aplikace esence na oční kontury 007, která redukuje jemné linky a vrásky očních kontur, zvyšuje odolnost pleti a její elasticitu a zpevňuje ji
  • následuje aplikace masky s mořskými řasami, která se míchá těsně před aplikací, maska chrání buňky a lipidy před oxidativnímu procesy, je anti-oxidační a dodává výjimečný pocit z pleti, dodává pleti hydrataci, zklidňuje, redukuje trans epidermální ztrátu vody, pozvedává horní víčko, redukuje vrásky, snižuje kapilární propustnost a akumulaci pigmentů zodpovědných za nerovnoměrné zbarvení pleti a bojuje proti únavě
  • po uplynutí doby působení masku odstraníme a po ošetření nanášíme oční péči podle typu Vaší pleti
  • toto doplňkové ošetření nenavyšuje čas Vaší péče, je aplikována současně s maskou na pleť
  • kombinujeme s ošetřeními v délce 90 minut, rezervujte si v rezervačním systému „standardní kosmetické ošetření

Rozšiřující péče o oční okolí s maskou z křemeliny, červené řasy a mořských minerálů pro Vaše oči a jejich zářivý pohled.

Oční maska SUPREME YOUTH EYE MASK z mořských řas na citlivou oblast očního okolí obsahuje silicit (křemelina), která redukuje známky stárnutí a únavy. Potlačí vějířkovité vrásky kolem očí a je bohatá na minerály a stopové prvky.

Komplex červené řasy a mořských minerálů, které napomáhají k potlačení otoků a redukuje tmavé kruhy kolem očí. Algin je polysacharid, získaný z hnědé řasy laminaria digitata, která dodává pleti hydrataci. Albízie růžová & výtažek z siegesbeckia orientalis: dvě rostliny, které fungují v naprosté synergii! Pozvedají horní víčko, redukují vrásky, tmavé kruhy, otoky i nerovnoměrné zabarvení pleti a bojuje proti únavě.

Skvěle ochlazuje a osvěžuje. Díky ní Vaše únava, starosti i stres odplouvají někam daleko… Vy máte jediný úkol! Odpočívat.

Domácí péče Maria Galland

SPOLUPRACUJTE S NÁMI I DOMA!

Víte, že každý z nás je ze 70% odpovědný za své stárnutí? Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu. Krásná pleť je o spolupráci, my odvedeme tu svou při pravidelné měsíční péči, zbytek je už na vaší každodenní péči ráno a večer, den za dnem. Proto je víc než vhodné používat produkty, které jsou se salónní péčí v synergii. Ty pravé pro Vaši pleť Vám rády pomůžeme vybrat.